Vandaag is het weekend!

Het #lerarentekort is nu!

Het huidig lerarentekort in het Primair Onderwijs is een groot probleem.
POinactie strijdt voor eerlijk salaris en minder werkdruk: de oplossing voor het tekort.
Dit initiatief wordt ondersteund door alle verzamelde partijen binnen het #POfront.

Afgelopen week...

Parttimer komt extra dag terug6.483 leerlingen
Onbevoegde voor de klas5.152 leerlingen
Klas verdelen4.372 leerlingen
Klas naar huis sturen5.646 leerlingen
Invaller via detacheringsbureau2.221 leerlingen
Gepensioneerde voor de klas1.257 leerlingen
Directie of IB-er etc...3.753 leerlingen
Anders of combinatie4.321 leerlingen



Download alle gegevens (.csv)
Statistieken Nederland of stad
Uw klas doorgeven

Dit is het probleem...

School Plaats Groep Leerlingen Oplossing
Zondag 18 februari 2018
1 Vuurvlinder Veenendaal 7 24 Klas naar huis sturen
Vrijdag 16 februari 2018
1 De Eilanden, Amsterdam Amsterdam 6, 7, 8 31 Directie of IB-er etc...
2 Dalton IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5 23 Klas verdelen
3 Obs Villa Kakelbont Hoogeveen 1.2 15 Klas naar huis sturen
4 OBS De Beijumkorf Groningen 4 20 Directie of IB-er etc...
5 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 20 Klas naar huis sturen
6 Obs de Striepe Oldeholtpade 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
7 Obs de Striepe Oldeholtpade 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
8 St Aloysius Gouda 5 21 Directie of IB-er etc...
9 de Optimist Alkmaar 5,6,7,8 21 Onbevoegde voor de klas
10 DKC De Vaart Hoogersmilde 1/2 11 Onbevoegde voor de klas
11 Schreuder Amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
12 De cirkel Haarlem 2 25 Onbevoegde voor de klas
13 't Kofschip Hoogeveen 2/3 23 Klas naar huis sturen
14 CBS Smitshoek Barendrecht 7a 28 Invaller via detacheringsbureau
15 rk basisschool de Startbaan Sassenheim 4 25 Klas naar huis sturen
16 CXNS-Basisschool De Vuursteen Ede 5 22 Klas naar huis sturen
17 Ds. W. E. den Hertogschool Den Haag 4 25 Klas verdelen
18 Sbo Universum Amsterdam 7 10 Anders of combinatie
19 Sbo Universum Amsterdam 6 14 Klas naar huis sturen
20 SWS Fondali Creil 1/2 20 Anders of combinatie
21 OBS KlimOp Zwaag 5/6 18 Anders of combinatie
22 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
23 De Driemaster Lelystad 7a 25 Anders of combinatie
24 CBS Eben Haëzer Polsbroek 5/6 24 Anders of combinatie
25 De Veenvlinder Spijkenisse 8 24 Klas naar huis sturen
26 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
27 pcbo Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
28 Valkenhorst Assen 5 24 Klas naar huis sturen
29 Borgloschool Deventer 1/2 25 Klas naar huis sturen
30 Montessori Hilversum 3 4 5 25 Klas verdelen
31 Vijverburgh Zoetermeer 7 20 Directie of IB-er etc...
32 Cantharel Ermelo 5/6 27 Parttimer komt extra dag terug
33 Da costa Nunspeet 6 24 Klas naar huis sturen
34 Daltonschool de Driesprong Soest 7 28 Klas naar huis sturen
35 SBO de Vlieger Leiden bb 7 15 Directie of IB-er etc...
36 de Telgenborch Almelo 1/2 26 Klas naar huis sturen
37 SBO de Vlieger Leiden blauw 3 14 Klas naar huis sturen
38 SBO de Vlieger Leiden mb 5 15 Directie of IB-er etc...
39 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 19 Parttimer komt extra dag terug
40 Tijo van eeghen Aerdenhout 4 29 Gepensioneerde voor de klas
41 Tijo van eeghen Aerdenhout 8 29 Klas naar huis sturen
42 Cbs it harspit Ternaard 5/7 27 Parttimer komt extra dag terug
43 De Ceder Veenendaal 7 29 Klas naar huis sturen
44 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
45 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Parttimer komt extra dag terug
46 Kbs de Catharijnepoort Utrecht 4 26 Klas naar huis sturen
47 de Finneblom Boornbergum 7&8 22 Klas naar huis sturen
48 De Tweemaster Huizen 6 24 Onbevoegde voor de klas
49 De Tweemaster Huizen 7/8 29 Gepensioneerde voor de klas
50 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
51 De Tweemaster Huizen 4 26 Klas verdelen
52 't Schoolhuys Houten 4 24 Klas naar huis sturen
53 OBS De Zuidwester Heiloo 3 26 Parttimer komt extra dag terug
54 Montessori kindcentrum de Plotter Zutphen 6/7/8 28 Klas verdelen
55 De Trompetvogel Nieuwegein 5b 22 Invaller via detacheringsbureau
56 De Trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
57 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Invaller via detacheringsbureau
58 OBS 't Partoer Burgum 1/2a 22 Parttimer komt extra dag terug
59 OBS Jules Verne Hoorn 3/4 24 Klas naar huis sturen
60 OBS Jules Verne Hoorn nieuwkomers 2 15 Klas naar huis sturen
61 De Ranonkel Purmerend 4 25 Klas naar huis sturen
62 Jenaplanschool de Kring Oegstgeest 4,5,6 & 1,2 40 Klas verdelen
63 Sprankel Borne groep5/6 24 Onbevoegde voor de klas
64 SBO Tijstroom Zaandam 3/4 12 Klas verdelen
65 P.C.B.S. de Driemaster Hoek van Holland 6 20 Anders of combinatie
66 Daltonschool De Meer Amsterdam 8 28 Klas naar huis sturen
67 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 25 Klas naar huis sturen
68 Daltonschool De Meer Amsterdam 1-2 28 Klas naar huis sturen
69 De Brink Amsterdam 4 24 Klas verdelen
70 De Brink Amsterdam 8 24 Klas naar huis sturen
71 Sint Nicolaasschool Haren 4 29 Anders of combinatie
72 Sint Nicolaasschool Haren 8 31 Anders of combinatie
73 Beatrixschool Pijnacker 1/2 30 Onbevoegde voor de klas
74 OBS De Piramide Amsterdam 4 + 5 25 Directie of IB-er etc...
75 Sbo dr. Bekenkampschool Groningen 5 17 Directie of IB-er etc...
76 De Graankorrel Kudelstaart 3 20 Parttimer komt extra dag terug
77 De Graankorrel Kudelstaart 1 11 Onbevoegde voor de klas
78 cbs De Hoeksteen Roden 7 24 Klas naar huis sturen
79 De Fontein Lijsterhof Barneveld 6 25 Directie of IB-er etc...
80 obs Babylon Rotterdam greop 7/8 20 Klas naar huis sturen
81 Borgmanschool Groningen 3 22 Klas naar huis sturen
82 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Directie of IB-er etc...
83 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Klas naar huis sturen
84 Willibrordschool Vleuten 5/6 25 Klas naar huis sturen
85 SBO De Súdwester Sneek groep4 14 Klas naar huis sturen
86 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 8b 28 Klas naar huis sturen
87 De Rank Alphen aan den Rijn 3 27 Gepensioneerde voor de klas
88 De Rank Alphen a/d Rijn 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
89 KBS AOS de Linderte Raalte 4 25 Directie of IB-er etc...
90 Obs de Compositie Almere 4 21 Parttimer komt extra dag terug
91 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
92 Damiaanschool kerckebosch Zeist 8 27 Anders of combinatie
93 Burg. Westerbeek van Eertenschool Varik 7/8 24 Anders of combinatie
94 Obs de Compositie Almere 5 27 Klas naar huis sturen
95 Obs de Compositie Almere 5 29 Klas naar huis sturen
96 De duizend eilanden Noord scharwoude 7 28 Parttimer komt extra dag terug
97 De Kievit Maartensdijk 5/6 18 Klas verdelen
98 OBS Uniek Ede 7 24 Anders of combinatie
99 Dr J Botkeskoalle Damwoude 2 20 Directie of IB-er etc...
100 cns staphorst 3 26 Klas verdelen
101 CBS De Wegwijzer 2e exloermond 7/8 14 Klas naar huis sturen
102 PCB Koningin Juliana Ermelo 4 18 Klas naar huis sturen
103 Daltonschool De Meer Amsterdam 8 28 Klas naar huis sturen
104 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 26 Klas naar huis sturen
105 CBS de MarsWeijde Hardenberg 2 24 Parttimer komt extra dag terug
106 Daltonschool De Meer Amsterdam 1/2 26 Klas naar huis sturen
107 De Vlieger Den Haag 6 29 Klas verdelen
108 Tamarinde Zaandam 6/7 27 Invaller via detacheringsbureau
109 OBS De Vijverste Vries 2 21 Klas naar huis sturen
110 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
111 Het Avontuur Almere 1/2 26 Anders of combinatie
112 SBO Tijstroom Zaandam 3/4 12 Klas verdelen
113 Prins Willem Alexander school Rotterdam Zuid 4 24 Klas verdelen
114 Westerparkschool Amsterdam 1/2 19 Parttimer komt extra dag terug
115 De Hieksteen Roden 7 24 Klas naar huis sturen
116 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Klas verdelen
117 Westerparkschool Amsterdam 1/2 20 Directie of IB-er etc...
118 Westerparkschool Amsterdam 8 21 Invaller via detacheringsbureau
119 Westerparkschool Amsterdam 1/2 20 Klas naar huis sturen
120 DE Twilling Stiens 4/5 30 Klas naar huis sturen
121 De Brandaris Hoofddorp 5 20 Onbevoegde voor de klas
122 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 3 27 Parttimer komt extra dag terug
123 De Brandaris Hoofddorp groep8 27 Parttimer komt extra dag terug
124 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
125 CBS De Pream De Knipe 1/2/3 8 Klas verdelen
126 CBS De Adelaar Wolvega 4/5 26 Klas verdelen
127 Calvijnschool Bunschoten 4 26 Klas naar huis sturen
128 Obs De 9 Wieken Winsum 6/7 26 Klas naar huis sturen
129 odab Westerschool Wildervank 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
130 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
131 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Directie of IB-er etc...
132 De Oase Utrecht 1/2 24 Klas verdelen
133 Anne Frankschool Groningen 2/3 25 Klas naar huis sturen
134 OBS van rijckevorsel Hoek van holland 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
135 GBS Eben Haëzer Ureterp 8 21 Klas naar huis sturen
136 Openbare daltonbasisschool de horizon Amsterdam 3 25 Directie of IB-er etc...
137 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
138 OBS Ter Borch Eelderwolde 5b 24 Klas naar huis sturen
139 OBS Ter Borch Eelderwolde 3b 30 Klas naar huis sturen
140 Prisma; gespecialiseerd onderwijs Kampen ( eerst SBO de Trimaran en SO de Schakel) Kampen g en l 28 Klas naar huis sturen
141 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht. 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
142 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 5/6 28 Klas verdelen
143 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 23 Klas naar huis sturen
144 obs Burght Amsterdam 4 24 Gepensioneerde voor de klas
145 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
146 Ayundo Assendelft 3 26 Klas naar huis sturen
147 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
148 Europaschool Amsterdam 1/2a 25 Klas verdelen
149 KBs De Regenboog Woerden 1-2 28 Klas naar huis sturen
150 IKC De Delta Almere 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
151 De Doorbraak Warmenhuizen 7 30 Klas verdelen
152 De Gantel Den Haag 4 28 Klas verdelen
153 Obs De Bosweide Ridderkerk 6/7 24 Parttimer komt extra dag terug
154 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 5/6 26 Klas verdelen
155 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 4 26 Invaller via detacheringsbureau
156 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 3 20 Parttimer komt extra dag terug
157 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
158 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
159 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Invaller via detacheringsbureau
160 ODS De Zeppelin Barendrecht 7-8 29 Onbevoegde voor de klas
161 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 26 Directie of IB-er etc...
162 Comeniusschool Zeist 5a 30 Parttimer komt extra dag terug
163 Comeniusschool Zeist 3b 23 Onbevoegde voor de klas
164 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
165 KBS Jeanne d'Arc 't Harde 1/2 22 Klas naar huis sturen
166 obs Twekkelerveld Enschede 7 17 Onbevoegde voor de klas
167 De Kievitshoek Wilhelminaoord 7/8 26 Parttimer komt extra dag terug
168 Het samenspel Wolphaartsdijk 1 22 Onbevoegde voor de klas
169 Samenspel Amsterdam ZO 5 25 Onbevoegde voor de klas
170 Samenspel Amsterdam ZO 3 24 Onbevoegde voor de klas
171 OBS de Bolder Drachten 1/2 22 Anders of combinatie
172 Samenspel Amsterdam ZO 6 26 Klas naar huis sturen
173 Obs It Twaspan Haulerwijk 3 22 Klas naar huis sturen
174 SBO de Tender Enschede 6 14 Directie of IB-er etc...
175 School B voor Daltononderwijs Steenwijk 5 28 Klas verdelen
176 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
177 SBO de Tender Enschede 6 14 Klas naar huis sturen
178 School B voor Daltononderwijs Steenwijk 4 27 Parttimer komt extra dag terug
179 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Onbevoegde voor de klas
180 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Parttimer komt extra dag terug
181 Casimirschool Gouda 5 24 Parttimer komt extra dag terug
182 Jozefschool Volendam 6 29 Directie of IB-er etc...
183 Kindcentrum De Vuurvogel Assen 3,4,5 23 Klas naar huis sturen
184 Kindcentrum De Vuurvogel Assen 6.7.8 23 Klas naar huis sturen
185 Zonnewereld Vleuten 7/8 28 Anders of combinatie
186 De boeier Lelystad 1 28 Anders of combinatie
187 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Klas naar huis sturen
188 Parkschool Delft 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
189 Zonnewereld Vleuten 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
190 De Omnibus Almere 1/2 27 Klas naar huis sturen
191 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Klas naar huis sturen
192 CB het Talent Emmen 6,7, 8 25 Onbevoegde voor de klas
193 Piet Bakkerschool Sneek vso2 12 Klas naar huis sturen
194 Kbs de Korenbloem Raalte 8 14 Parttimer komt extra dag terug
195 Lukasschool Drachten 6,7,8 30 Klas naar huis sturen
196 Jozefschool De Goorn 3b 28 Parttimer komt extra dag terug
197 Jozefschool De Goorn 3 28 Parttimer komt extra dag terug
198 Jozefschool De Goorn 4 27 Klas naar huis sturen
199 Obs de cirkel Haarlem 8 27 Klas naar huis sturen
200 De Dapper Amsterdam 7 20 Directie of IB-er etc...
201 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 26 Klas verdelen
202 Julianaschool Ederveen 3 24 Anders of combinatie
203 Obs Molenbeek Enschede 5 24 Parttimer komt extra dag terug
204 De Twee Wieken Zwijndrecht 7/8 28 Anders of combinatie
205 Kindcentrum de Eshorst Beilen 7 26 Klas naar huis sturen
206 De Lunetten Heemskerk 7 32 Parttimer komt extra dag terug
207 Het Spectrum Hoorn 7 23 Klas naar huis sturen
208 Borgmanschool Groningen 3 24 Anders of combinatie
209 Borgmanschool Groningen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
210 Borgmanschool Groningen 6 29 Parttimer komt extra dag terug
211 Obs de vlonder Emmen 3 25 Parttimer komt extra dag terug
212 Het Drieluik Almere 6 21 Klas verdelen
213 Het Drieluik Almere 6 22 Klas verdelen
214 Het Drieluik Almere 1/2 28 Klas verdelen
215 RKBS Vredeburg Hoofddorp 4b 20 Parttimer komt extra dag terug
216 RKBS Vredeburg Hoofddorp 1-2c 26 Onbevoegde voor de klas
217 CBS Drakensteyn Enschede 6 25 Klas naar huis sturen
218 obsSprinkels Meppel 5c 25 Anders of combinatie
219 Cbs it harspit Ternaard 5/7 27 Parttimer komt extra dag terug
220 SBO Dé Regenboog Ede yellow 16 Klas verdelen
221 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Anders of combinatie
222 KBS OLV Sterre der Zee Delfzijl 6-7-8 24 Directie of IB-er etc...
223 Hoflandschool Mijdrecht 1/2 22 Klas naar huis sturen
224 Morgenster Geldermalsen 6-7-8 26 Klas verdelen
225 De Ouverture Naaldwijk 7 21 Directie of IB-er etc...
226 Het Palet Deventer 6 28 Parttimer komt extra dag terug
227 Godfried Bomansschool Rijswijk 8 24 Klas verdelen
228 Godfried Bomansschool Rijswijk 1-2 28 Klas naar huis sturen
229 D'n Bogerd Geldermalsen 8 26 Klas naar huis sturen
230 Obs De Triangel Grijpskerk 7 /8 20 Klas naar huis sturen
231 obs De Drift Grolloo 7/8 13 Klas naar huis sturen
232 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
233 Nexus Heerhugowaard 8 14 Anders of combinatie
234 Obs de Stapsteen Bleskensgraaf 7-8 29 Klas naar huis sturen
235 St. Victorschool Benschop 8 21 Klas verdelen
236 CBS de Rietzee Groningen 8 25 Klas naar huis sturen
237 IKC Wiarda Goutum 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
238 Het Vianova Alphen aan den Rijn 5/6 24 Klas naar huis sturen
239 Neptunus Amsterdam 7b 21 Klas verdelen
240 Neptunus Amsterdam 6a 24 Onbevoegde voor de klas
241 Neptunus Amsterdam 1/2 31 Onbevoegde voor de klas
242 Het Sterrenpalet Eibergen 6 22 Onbevoegde voor de klas
243 Montessori tiel Tiel 4-5 27 Klas naar huis sturen
244 Koningin Emmaschool Bussum 3 28 Klas naar huis sturen
245 SBO de Meander Amsterdam 5-8 15 Klas naar huis sturen
246 De Fontein Burgthof Barneveld 6 20 Klas naar huis sturen
247 Achtsprong Amsterdam 5/6 23 Anders of combinatie
248 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
249 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
250 Obs de Achtbaan Moordrecht 1-2 27 Gepensioneerde voor de klas
251 Montessorischool locatie Korenmolen Houten middenbouw 29 Klas naar huis sturen
252 De Kloostertuin Assen 5/6 27 Klas naar huis sturen
253 Montessorischool locatie Limes Houten onderbouw 28 Klas naar huis sturen
254 Montessorischool locatie Limes Houten middenbouw 26 Klas naar huis sturen
255 SBO Het Spectrum Amsterdam 4/5 10 Directie of IB-er etc...
256 Tamarinde Zaandam 3 24 Klas naar huis sturen
257 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
258 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 1/2b 26 Onbevoegde voor de klas
259 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Anders of combinatie
260 DeRank Tijnje 3/4 17 Parttimer komt extra dag terug
261 Openbare Daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 5/6hb 16 Klas naar huis sturen
262 De Carrousel Gouda 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
263 Openbare daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 6 25 Klas naar huis sturen
264 De Morgenster Amsterdam 1 15 Klas verdelen
265 De Morgenster Amsterdam 6 31 Klas naar huis sturen
266 De Morgenster Amsterdam 7 15 Anders of combinatie
267 ODS De Zeppelin Barendrecht 7-8 29 Onbevoegde voor de klas
268 de Mare Almelo 8 25 Parttimer komt extra dag terug
269 KBS het Galjoen Wierden 7 22 Onbevoegde voor de klas
270 Egbertusschool Vianen 1/2a 24 Klas naar huis sturen
271 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
272 Ons Glanerbrug-Noord Glanerbrug 4/5 24 Klas naar huis sturen
273 carillon Zwolle 4 23 Klas naar huis sturen
274 carillon zwolle 5 24 Klas naar huis sturen
275 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 6 26 Klas verdelen
276 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
277 Openbare Daltonbasisschool De Klinker Schiedam 1/2a 25 Parttimer komt extra dag terug
278 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 1/2 22 Klas naar huis sturen
279 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 4/5 34 Klas naar huis sturen
280 Jenaplanschool De kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Onbevoegde voor de klas
281 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 4 18 Anders of combinatie
282 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 13 Anders of combinatie
283 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Directie of IB-er etc...
284 De Morgenster Amsterdam 1 15 Onbevoegde voor de klas
285 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
286 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Parttimer komt extra dag terug
287 PCB Meester Lalleman Moordrecht 3 28 Invaller via detacheringsbureau
288 Het Parelhof Purmerend 1/2 32 Onbevoegde voor de klas
289 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Donderdag 15 februari 2018
1 De Koningsspil Oosthuizen 6 30 Klas naar huis sturen
2 De Bijenschans Breukelen 5 20 Gepensioneerde voor de klas
3 Dalton IKC Zeven Zeeën Amsterdam 5 23 Klas verdelen
4 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 29 Invaller via detacheringsbureau
5 OBS De Beijumkorf Groningen 1/2 28 Directie of IB-er etc...
6 De cirkel Haarlem 2 25 Onbevoegde voor de klas
7 obs Jan Harmenshof Geldermalsen 7 29 Parttimer komt extra dag terug
8 De Flint Deventer 1 22 Klas naar huis sturen
9 't Kofschip Hoogeveen 2/3 22 Klas naar huis sturen
10 CBS Smitshoek Barendrecht 7a 28 Klas verdelen
11 SWS Fondali Creil 1/2 20 Anders of combinatie
12 OBS KlimOp Zwaag 5/6 18 Klas verdelen
13 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
14 Cbs Eben Haëzer Polsbroek 5/6 24 Anders of combinatie
15 De Groeiplaneet Krimpen a/d IJssel 4 29 Parttimer komt extra dag terug
16 De Veenvlinder Spijkenisse 7 22 Klas naar huis sturen
17 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
18 PCBO Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
19 Valkenhorst Assen 5 24 Klas verdelen
20 Thomas van Aquino Sneek 6 26 Klas verdelen
21 Vijverburgh Zoetermeer 7 20 Directie of IB-er etc...
22 KBS de Triangel Amstelveen 7c 25 Klas verdelen
23 Obs De Tandem Zuidbroek 6/7 24 Klas naar huis sturen
24 SBO de Vlieger Leiden blauw 3 14 Onbevoegde voor de klas
25 SBO de Vlieger Leiden mb 5 15 Klas verdelen
26 SBO de Vlieger Leiden 3 14 Onbevoegde voor de klas
27 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Klas verdelen
28 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
29 't Schrijverke Lelystad 3/4 24 Onbevoegde voor de klas
30 De Tweemaster Huizen 4 26 Parttimer komt extra dag terug
31 De Tweemaster Huizen 7/8 29 Gepensioneerde voor de klas
32 Sprankel Borne groep5/6 24 Onbevoegde voor de klas
33 Beatrixschool Pijnacker 1/2 30 Invaller via detacheringsbureau
34 OBS De Piramide Amsterdam 4+5 25 Directie of IB-er etc...
35 Kisveld Neede 1/2 15 Parttimer komt extra dag terug
36 SO Kleurryk Drachten bb oranje 13 Onbevoegde voor de klas
37 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Anders of combinatie
38 Willibrordschool Vleuten 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
39 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 6b 28 Klas naar huis sturen
40 De Duinroos locatie Zanderij Katwijk 5a 28 Klas naar huis sturen
41 De Rank Alphen a/d Rijn 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
42 De Rank Alphen aan den Rijn 3 27 Gepensioneerde voor de klas
43 obs Burght Amsterdam 4 24 Gepensioneerde voor de klas
44 De Wissel Houten 8 13 Invaller via detacheringsbureau
45 De Kievit Maartensdijk 5/6 18 Anders of combinatie
46 cns staphorst 1 24 Onbevoegde voor de klas
47 Dr J Botkeskoalle Damwoude 4 24 Onbevoegde voor de klas
48 OBS Uniek Ede 7 24 Directie of IB-er etc...
49 CBS De Wegwijzer 2e exloermond 7/8 14 Directie of IB-er etc...
50 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 4 32 Parttimer komt extra dag terug
51 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
52 SBO de Bonte Vlinder Den Haag 7 17 Klas verdelen
53 DE Twilling Stiens 5/6 25 Klas naar huis sturen
54 CBS De Adelaar Wolvega 4/5 26 Klas verdelen
55 Dr. H. Bavinckschool.nl Utrecht 5/6 29 Gepensioneerde voor de klas
56 Dr. H. Bavinckschool.nl Utrecht 5/6 29 Gepensioneerde voor de klas
57 Obs De 9 Wieken Winsum 6/7 26 Klas naar huis sturen
58 odab Westerschool Wildervank 4 22 Parttimer komt extra dag terug
59 odab Westerschool Wildervank 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
60 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Onbevoegde voor de klas
61 OBS van Rijckevorsel Hoek van Holland 1/2 18 Klas naar huis sturen
62 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
63 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
64 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
65 Jozefschool De Goorn 3a 28 Onbevoegde voor de klas
66 Jozefschool De Goorn 4 27 Klas verdelen
67 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 4 23 Directie of IB-er etc...
68 SBO de Tender Enschede 7 14 Klas verdelen
69 SBO de Tender Enschede 6 14 Klas verdelen
70 Casimirschool Gouda 1/ 2 24 Onbevoegde voor de klas
71 OBS De Gielguorde Mantgum 8 18 Klas verdelen
72 Zonnewereld Vleuten 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
73 Zonnewereld Vleuten 3/4 27 Anders of combinatie
74 De boeier Lelystad 1 28 Gepensioneerde voor de klas
75 Jozefschool Muiden 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
76 De Lunetten Heemskerk 6 24 Parttimer komt extra dag terug
77 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
78 De vlonder Emmen 7 25 Parttimer komt extra dag terug
79 obsSprinkels Meppel 4b 25 Anders of combinatie
80 De Ouverture Naaldwijk 7 21 Directie of IB-er etc...
81 Sbo De Klimboom Emmeloord 8b 15 Directie of IB-er etc...
82 Godfried Bomansschool Rijswijk 1-2 28 Directie of IB-er etc...
83 De Dapper Amsterdam 3 19 Anders of combinatie
84 De Dapper Amsterdam 7 20 Klas verdelen
85 Obs De Triangel Grijpskerk 5 /6 29 Parttimer komt extra dag terug
86 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
87 Pnielschool Rotterdam 4 25 Anders of combinatie
88 Obs de cirkel Utrecht 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
89 obs De Drift Grolloo 7/8 13 Parttimer komt extra dag terug
90 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
91 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
92 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
93 De Trompetvogel Nieuwegein 7 28 Directie of IB-er etc...
94 De Trompetvogel Nieuwegein 4 24 Klas naar huis sturen
95 IKC Wiarda Goutum 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
96 De Piramide Koog aan de Zaan 5 23 Anders of combinatie
97 De Driemaster Lelystad 7a 25 Klas verdelen
98 Julianaschool Ederveen 3 24 Parttimer komt extra dag terug
99 Neptunus Amsterdam 6b 25 Onbevoegde voor de klas
100 Het Avontuur Almere 7 27 Klas verdelen
101 Sws de vlieger Noordhorn 7/8 27 Anders of combinatie
102 Montessori tiel Tiel 4-5 27 Klas verdelen
103 obs Tiggeldobbe Winsum 1/2 19 Klas verdelen
104 De brandaris Hoofddorp 1/2 20 Invaller via detacheringsbureau
105 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Parttimer komt extra dag terug
106 SBO de Meander Amsterdam 3-5 15 Onbevoegde voor de klas
107 OBS 't Partoer Burgum 1/2a 22 Parttimer komt extra dag terug
108 Borgloschool Deventer 1/2 22 Klas naar huis sturen
109 Borgloschool Deventer 7 21 Klas naar huis sturen
110 De Fontein Burgthof Barneveld 6 20 Parttimer komt extra dag terug
111 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
112 Achtsprong Amsterdam 3 22 Invaller via detacheringsbureau
113 De Arcade Leiden 1/2 31 Onbevoegde voor de klas
114 Obs de Achtbaan Moordrecht 1-2 27 Gepensioneerde voor de klas
115 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Klas verdelen
116 Montessorischool locatie Limes Houten onderbouw 28 Klas naar huis sturen
117 Montessorischool locatie Limes Houten middenbouw 26 Klas naar huis sturen
118 SBO Het Spectrum Amsterdam 4/5 10 Klas naar huis sturen
119 Rehoboth Kootwijkerbroek 5 25 Klas verdelen
120 Rehoboth Kootwijkerbroek 6 24 Klas naar huis sturen
121 SBO Toermalijn Emmen 7-8 13 Klas naar huis sturen
122 SBO Toermalijn Emmen 5-6 12 Klas naar huis sturen
123 Tamarinde Zaandam 1/2 19 Onbevoegde voor de klas
124 Tamarinde Zaandam 3 24 Parttimer komt extra dag terug
125 cbs de bron damwald 3 27 Klas verdelen
126 de Dubbeldekker Hilversum 5 18 Klas verdelen
127 de Dubbeldekker Hilversum 2/3 15 Onbevoegde voor de klas
128 de Dubbeldekker Hilversum 1/2 19 Klas naar huis sturen
129 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 6/7 28 Parttimer komt extra dag terug
130 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
131 Daltonschool De Leilinde Papendrecht 1/2b 26 Directie of IB-er etc...
132 de Brug VSO Rotterdam 5-6 8 Onbevoegde voor de klas
133 De Pols Tijnje 5/6 24 Directie of IB-er etc...
134 obs De Viermaster Papendrecht 7 31 Parttimer komt extra dag terug
135 obs De Viermaster Papendrecht 6 26 Directie of IB-er etc...
136 de Mare Almelo 8 25 Parttimer komt extra dag terug
137 Oosterveldschool Uffelte 12 20 Anders of combinatie
138 De Lichtboei Almere 7 29 Klas verdelen
139 Het Drieluik Almere 6 22 Klas verdelen
140 Obs Tilletje Warder 3,4 27 Klas naar huis sturen
141 obs De Bosweide Ridderkerk 6/7 24 Directie of IB-er etc...
142 Drie-eenheid Oldenzaal 5 25 Anders of combinatie
143 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 5/6hb 16 Klas verdelen
144 de Wizard Deventer 6 28 Directie of IB-er etc...
145 Waalse Louise de Coligny Den Haag 6 25 Anders of combinatie
146 Het Podium Amsterdam 7 24 Invaller via detacheringsbureau
147 Het Podium Amsterdam 7 24 Parttimer komt extra dag terug
148 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht ½ 25 Invaller via detacheringsbureau
149 OBS Waterland Den Haag 7 25 Directie of IB-er etc...
150 OBS Waterland Den Haag 3 18 Klas verdelen
151 Sint Bernardus Haarlem 5 25 Klas naar huis sturen
152 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Directie of IB-er etc...
153 de Boomgaard Amsterdam 4 26 Anders of combinatie
154 Montessorischool Castricum Castricum 6-7-8 31 Directie of IB-er etc...
155 Montessorischool Castricum Castricum 3-4-5 23 Parttimer komt extra dag terug
156 OBS de Zuidas Amsterdam 1-2 25 Klas verdelen
157 O.b.s. Syncope Almere 7 22 Gepensioneerde voor de klas
158 OBS et Buut Zaandam 6 27 Klas verdelen
159 Obs de Compositie Almere 5 27 Parttimer komt extra dag terug
160 Obs de Compositie Almere 5 29 Klas verdelen
161 SBO De Kristal Maarssen 3/4 13 Invaller via detacheringsbureau
162 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Anders of combinatie
163 De Trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
164 De Trompetvogel Nieuwegein 4 22 Klas naar huis sturen
165 De Clipper Rotterdam 3-4 27 Klas verdelen
166 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Onbevoegde voor de klas
167 De Doorbraak Warmenhuizen 7 30 Onbevoegde voor de klas
168 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 4 30 Gepensioneerde voor de klas
169 De Piusschool Abcoude 8 26 Directie of IB-er etc...
170 Obs Molenbeek Enschede 5 24 Directie of IB-er etc...
171 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
172 Reggewinde Nijverdal 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
173 De Windhoek Almelo 7 27 Anders of combinatie
174 Koning David School Ede 5/6 26 Klas naar huis sturen
175 Kindcentrum de Eshorst Beilen 8 26 Klas verdelen
176 Gbs de Planthof Emmeloord unit c 53 Klas naar huis sturen
177 KBS AOS de Linderte Raalte 2 22 Klas naar huis sturen
178 de Wizard Deventer 8 21 Klas naar huis sturen
179 D'n Bogerd Geldermalsen 4/5 22 Directie of IB-er etc...
180 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 24 Klas naar huis sturen
181 De Krullevaar De Meern 7a 26 Onbevoegde voor de klas
182 De Krullevaar De Meern 4a 25 Klas verdelen
183 De Krullevaar De Meern 5/6 25 Anders of combinatie
184 De Taaltuin schiedam 7 23 Klas naar huis sturen
185 Sterre der Zee Delfzijl 6-7-8 19 Directie of IB-er etc...
186 Kerkuil Limmen groep6 25 Parttimer komt extra dag terug
187 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 7 28 Invaller via detacheringsbureau
188 Sbo de Watergeus Lelystad 7 16 Klas naar huis sturen
189 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
190 SBO De Súdwester Sneek 4 14 Klas verdelen
191 SBO De Súdwester Sneek 8 15 Klas naar huis sturen
192 Sbo de Watergeus Lelystad 3 16 Parttimer komt extra dag terug
193 Jozefschool Volendam 6 29 Directie of IB-er etc...
194 Pax Christi Overdinkel 2 19 Parttimer komt extra dag terug
195 van Heemskerckschool Hoogezand 1/2 31 Parttimer komt extra dag terug
196 van Heemskerckschool Hoogezand 3 21 Klas naar huis sturen
197 De Nijenoert Leek 8a 23 Klas naar huis sturen
198 CBS de MarsWeijde Hardenberg 2 25 Klas verdelen
199 H. Hartschool Mussel 3/4/5 19 Onbevoegde voor de klas
200 De Maten Oldenzaal 1 20 Anders of combinatie
201 Obs Glanerbrug-Noord Enschede grorp1/2 26 Anders of combinatie
202 carillon Zwolle 5 23 Onbevoegde voor de klas
203 carillon Zwolle 4 23 Klas verdelen
204 carillon Zwolle 5 23 Onbevoegde voor de klas
205 talentum Zwolle 8 17 Klas naar huis sturen
206 talentum zwolle 5/6 23 Klas naar huis sturen
207 Boulevard410 Amersfoort 4 17 Anders of combinatie
208 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
209 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Invaller via detacheringsbureau
210 De Langewieke Dedemsvaart 8 27 Parttimer komt extra dag terug
211 CB het Talent Emmen 6, 7, 8 25 Onbevoegde voor de klas
212 IKC Franciscus Leeuwarden 1/2 24 Anders of combinatie
213 IKC Franciscus Leeuwarden 3 24 Parttimer komt extra dag terug
214 SWS de Humstee Oldehove 5 21 Parttimer komt extra dag terug
215 Cbs it harspit Ternaard 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
216 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
217 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 23 Invaller via detacheringsbureau
218 De Brink Amsterdam 3/4 23 Klas verdelen
219 De Contrabas Capelle aan den IJssel 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
220 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 26 Parttimer komt extra dag terug
221 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Onbevoegde voor de klas
222 St. Dominicus Utrecht 5 26 Klas verdelen
223 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Onbevoegde voor de klas
224 Obs IJplein Amsterdam 5 18 Anders of combinatie
225 GBS de Wegwijzer Hilversum 7/8 30 Klas naar huis sturen
226 Kbs de Korenbloem Raalte 8 14 Directie of IB-er etc...
227 Kbs de Korenbloem Raalte 3 33 Directie of IB-er etc...
228 Morgenster Geldermalsen 6-7-8 26 Parttimer komt extra dag terug
229 CBS Drakensteyn Enschede 6 25 Directie of IB-er etc...
230 De Leemstee Oldenzaal 8 25 Directie of IB-er etc...
231 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Klas verdelen
232 CBS De Rietzee Groningen 8 25 Klas naar huis sturen
233 GBS De Fontein Enschede 1/2 18 Directie of IB-er etc...
234 Openbare Daltonbasisschool De Klinker Schiedam 1/2a 25 Parttimer komt extra dag terug
235 Bogermanschool Rotterdam 5 20 Anders of combinatie
236 Tamarinde Zaandam 3 19 Onbevoegde voor de klas
237 C.b.s. Tamarinde Zaandam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
238 De Ceder Veenendaal 5 25 Klas verdelen
239 De Trompetvogel Nieuwegein 7 26 Directie of IB-er etc...
240 Bs Bernardus Saasveld 4/5 28 Directie of IB-er etc...
241 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Klas verdelen
242 CBS Prins Willem-Alexander Hasselt (ov) 3/4 30 Gepensioneerde voor de klas
243 Obs de iekmulder IJhorst 3/4 15 Klas naar huis sturen
244 St Michaelschool Hazerswoude Dorp 4/5 34 Parttimer komt extra dag terug
245 Het Sterrenpalet Eibergen 6 22 Onbevoegde voor de klas
246 Bs. Willibrordus Deurningen 3 20 Parttimer komt extra dag terug
247 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 25 Gepensioneerde voor de klas
248 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1 22 Parttimer komt extra dag terug
249 obs de Tovercirkel Hoofddorp 8 25 Onbevoegde voor de klas
250 basisschool De Meander Ootmarsum 4/5 27 Onbevoegde voor de klas
251 Basisschool de Meander Ootmarsum 8 21 Klas naar huis sturen
252 KBS De Verrekijker Losser 4 21 Anders of combinatie
253 KBS De Verrekijker Losser 8 17 Directie of IB-er etc...
254 Cbs it harspit Ternaard 5/7 28 Klas naar huis sturen
255 ‘t PuzzelsTuk Tuk 5/6 18 Klas verdelen
256 Merkelbachschool Amsterdam 1/2a 28 Onbevoegde voor de klas
257 Koningin Emmaschoo Bussum 5 28 Parttimer komt extra dag terug
258 Comeniusschool Zeist 4a 33 Onbevoegde voor de klas
259 Comeniusschool Zeist 3b 23 Directie of IB-er etc...
260 Koningin Emmaschool Bussum 4 28 Klas naar huis sturen
261 Comeniusschool Zeist 5a 30 Anders of combinatie
262 Comeniusschool Zeist 6/7b 30 Anders of combinatie
263 De Carrousel Gouda 3/4 28 Invaller via detacheringsbureau
264 De Carrousel Gouda 3/4 28 Anders of combinatie
265 KBS De Kring Lelystad 6/7 25 Directie of IB-er etc...
266 Jenaplanschool De kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Parttimer komt extra dag terug
267 De Graankorrel Kudelstaart 3 21 Parttimer komt extra dag terug
268 De Graankorrel Kudelstaart 2 21 Onbevoegde voor de klas
269 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 3 21 Anders of combinatie
270 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Anders of combinatie
271 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 13 Directie of IB-er etc...
272 OBS de Meerpaal Lemmer 1/2b 21 Invaller via detacheringsbureau
273 De Ark Zwolle 4/5 29 Klas naar huis sturen
274 De Ark Zwolle 6 32 Klas naar huis sturen
275 OBS de Meerpaal Lemmer 4 31 Onbevoegde voor de klas
276 SBO de Meander Amsterdam 6-7 15 Directie of IB-er etc...
277 De Morgenster Amsterdam 1 15 Onbevoegde voor de klas
278 De Tweemaster Huizen 4 26 Parttimer komt extra dag terug
279 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
280 Wereldwijs Houten 4 25 Klas naar huis sturen
281 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Anders of combinatie
282 Nexus Heerhugowaard 8 14 Anders of combinatie
283 Julianaschool Almen 7-8 31 Directie of IB-er etc...
284 Koloriet Ommen 7 24 Parttimer komt extra dag terug
285 t Schrijverke Zoetermeer 2 19 Gepensioneerde voor de klas
286 t Schrijverke Zoetermeer 2 19 Gepensioneerde voor de klas
287 PCB Meester Lalleman Moordrecht 3 28 Invaller via detacheringsbureau
288 6e Montessorischool Anne Frank Amsterdam bovenbouw 28 Klas verdelen
289 Het Parelhof Purmerend 1/2 32 Parttimer komt extra dag terug
290 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Woensdag 14 februari 2018
1 De Koningsspil Oosthuizen 1-2 29 Klas naar huis sturen
2 De Bijenschans Breukelen 5 20 Klas verdelen
3 Schreuder Amsterdam 7 28 Parttimer komt extra dag terug
4 De Groeiplaneet Krimpen a/d IJssel 4 29 Parttimer komt extra dag terug
5 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
6 PCBO Willem van Oranje Apeldoorn groep3 30 Parttimer komt extra dag terug
7 De Zonheuvel Driebergen 1-2 24 Directie of IB-er etc...
8 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Onbevoegde voor de klas
9 Daltonschool De Poolster Amsterdam 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
10 OBS De Zuidwester Heiloo 8 33 Anders of combinatie
11 Montessorischool Houten 1-2 18 Klas naar huis sturen
12 Willibrordschool Vleuten 4 25 Directie of IB-er etc...
13 De duizend eilanden Noord scharwoude 7 28 Parttimer komt extra dag terug
14 De Wissel Houten 7 13 Anders of combinatie
15 SBO de Poldervaart Schiedam 56 en 7 30 Klas naar huis sturen
16 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
17 OBS van Rijckevorsel Hoek van holland 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
18 Huibersschool Amsterdam 8 18 Anders of combinatie
19 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Anders of combinatie
20 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
21 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 5/6 20 Invaller via detacheringsbureau
22 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 7 27 Parttimer komt extra dag terug
23 KBS Jeanne d'Arc 't Harde 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
24 Casimirschool Gouda 1/2 24 Anders of combinatie
25 Bataviaschool Amsterdam 6 20 Onbevoegde voor de klas
26 Zonnewereld Vleuten 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
27 CBS De Kameleon ‘s Gravenzande 5/6 9 Directie of IB-er etc...
28 Obs de cirkel Utrecht 3 24 Onbevoegde voor de klas
29 Het kompas Almere 5/6 22 Directie of IB-er etc...
30 Montessorischool Houten 1/2 19 Klas naar huis sturen
31 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
32 De Leilinde in Papendrecht 1/2b 26 Parttimer komt extra dag terug
33 obs De Viermaster Papendrecht 6 23 Directie of IB-er etc...
34 obs De Viermaster Papendrecht 5 24 Directie of IB-er etc...
35 KBS het Galjoen Wierden 5/6 24 Parttimer komt extra dag terug
36 Egbertusschool Vianen 5 19 Klas naar huis sturen
37 OBS De Reigersberg Rilland 3-4 19 Klas verdelen
38 Het Drieluik Almere 8 29 Klas verdelen
39 Het Drieluik Almere 6 22 Anders of combinatie
40 Willem van Oranje Haarlem 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
41 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Anders of combinatie
42 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Onbevoegde voor de klas
43 de windhoek Almelo 7 27 Anders of combinatie
44 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
45 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 24 Klas verdelen
46 Sbo de Watergeus Lelystad 3 16 Directie of IB-er etc...
47 De Bernardus Saasveld 2-3 27 Parttimer komt extra dag terug
48 CBS Eben Haezer Polsbroek 2 18 Onbevoegde voor de klas
49 De Brink Amsterdam 5 18 Anders of combinatie
50 Jozefschool Texel Den Burg 1-2 22 Directie of IB-er etc...
51 Samenspel Amsterdam ZO 5 25 Onbevoegde voor de klas
52 Obs IJplein Amsterdam 6 19 Onbevoegde voor de klas
53 Kbs de Korenbloem Raalte 3 33 Directie of IB-er etc...
54 Bogermanschool Rotterdam 5 19 Parttimer komt extra dag terug
55 Tamarinde Zaandam 3 19 Parttimer komt extra dag terug
56 obs et Buut Zaandam 6 27 Klas verdelen
57 Luc Stevensschool Utrecht 3 8 Klas verdelen
58 Luc Stevensschool Utrecht 5 15 Klas naar huis sturen
59 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
60 Aventurijn Houten 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
61 WereldWijzer Deventer 8 24 Parttimer komt extra dag terug
62 De ark Almere 8 18 Klas verdelen
63 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Parttimer komt extra dag terug
64 Obs de Wijde Wereld Amersfoort 1/2 21 Klas naar huis sturen
65 Obs de Wijde Wereld Amersfoort 6 26 Klas naar huis sturen
66 Ichtusschool Vlissingen Vlissingen 1 33 Klas naar huis sturen
67 Basisschool het Vlot Vlissingen 5/6 30 Klas naar huis sturen
68 OBS De Border Amersfoort 8 26 Klas verdelen
69 CBS Prins Willem-Alexander Hasselt (ov) 3/4 30 Invaller via detacheringsbureau
70 bs. De Esch Oldenzaal 7 26 Parttimer komt extra dag terug
71 Vianova Alphen ad Rijn 2/3 20 Parttimer komt extra dag terug
72 Sint-Petrusschool Diemen 1-2 25 Klas verdelen
73 De Meander Ootmarsum 8 21 Parttimer komt extra dag terug
74 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 29 Invaller via detacheringsbureau
75 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 29 Invaller via detacheringsbureau
76 Kbs de Golfslag Swifterbant 8 17 Parttimer komt extra dag terug
77 Laetare Lelystad 6, 7, 8 29 Anders of combinatie
78 Laetare Lelystad 6, 7, 8 26 Parttimer komt extra dag terug
79 Laetare Lelystad 3 26 Klas naar huis sturen
80 Obs de Compositie Almere 8 26 Klas naar huis sturen
81 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
82 Samenspel Amsterdam ZO 3 25 Klas verdelen
83 Marcus Utrecht 3 32 Anders of combinatie
84 Marcus Utrecht 7 16 Klas verdelen
85 De Krijtmolen Amsterdam 7 22 Klas verdelen
86 Marcus Utrecht 6 23 Invaller via detacheringsbureau
87 Lea Dasberg Zutphen 4 30 Parttimer komt extra dag terug
88 Tijo van eeghen Aerdenhout 4 29 Gepensioneerde voor de klas
89 Tijo van eeghen Aerdenhout 8 28 Klas naar huis sturen
90 OMBS De Meander De Meern 5 21 Gepensioneerde voor de klas
91 De Vaart Heerhugowaard 6 25 Onbevoegde voor de klas
92 Mgr. Bekkersschool Delft 3 23 Klas naar huis sturen
93 De piramide Amsterdam 4/5 25 Anders of combinatie
94 De parkschool Delft 6 21 Klas naar huis sturen
95 De Regenboog Dordrecht 4 26 Klas naar huis sturen
96 OBS Waterland Den Haag 4 23 Anders of combinatie
97 Neptunus Amsterdam 1/2 31 Directie of IB-er etc...
98 Neptunus Amsterdam 5 28 Klas verdelen
99 De Beekvliet Velserbroek 7 25 Klas naar huis sturen
100 Borgloschool Deventer 1/2 25 Anders of combinatie
101 De Houthoeffe Hellevoetsluis 5b 24 Anders of combinatie
102 SBO De Kans Amsterdam 7 16 Klas naar huis sturen
103 De Flint Deventer 2 22 Anders of combinatie
104 De Flint Deventer 1a 22 Parttimer komt extra dag terug
105 De Boomgaard Amsterdam 4 26 Directie of IB-er etc...
106 KBS De Kring Lelystad 4 25 Parttimer komt extra dag terug
107 obs de Hobbedob Weesp 5 en 6 38 Parttimer komt extra dag terug
108 Jenaplanschool De kwakel Berkel en Rodenrijs 1 6 Klas verdelen
109 De Zomergaard Lopik 1/2 15 Onbevoegde voor de klas
110 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas verdelen
111 De Morgenster Zwolle 3 30 Klas naar huis sturen
112 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
113 Obs Kortland Krimpen a d IJssel 8 32 Invaller via detacheringsbureau
114 Op de Hoeksteen Hasselt 6/7 25 Anders of combinatie
115 Pacellischool Leiden 1-2 22 Onbevoegde voor de klas
116 De Ark Zwolle 4/5 29 Klas naar huis sturen
117 De Ark Zwolle 6 32 Klas naar huis sturen
118 OBS De Bloeiende Betuwe Rhenoy 7/8 34 Directie of IB-er etc...
119 CBS Joris de Witte Oegstgeest 5 29 Parttimer komt extra dag terug
120 Vijverburgh Zoetermeer 7 20 Klas verdelen
121 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Onbevoegde voor de klas
122 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 2 13 Directie of IB-er etc...
123 Cbs Het Talent Den Hoorn ZH 3 21 Onbevoegde voor de klas
124 De Driemaster Lelystad 7a 25 Directie of IB-er etc...
125 Ericaschool Rhenen Rhenen 3 25 Invaller via detacheringsbureau
126 CBS De Regenboog Ridderkerk 6 32 Onbevoegde voor de klas
127 OBS Wemeldinge Wemeldinge 1 28 Onbevoegde voor de klas
128 2e Daltonschool Amsterdam 6 27 Directie of IB-er etc...
129 SBO de meander Amsterdam 5-6 15 Klas verdelen
130 SBO de Tender Enschede 6 14 Invaller via detacheringsbureau
131 Julianaschool Ederveen 5 18 Parttimer komt extra dag terug
132 Kindcentrum PWA Vlaardingen 6 18 Klas verdelen
133 Daltonschool De Meer Amsterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
134 Daltonschool De Meer Amsterdam 1-2 28 Anders of combinatie
135 De Oase Utrecht 1/2 24 Invaller via detacheringsbureau
136 De Oase Utrecht 3 30 Invaller via detacheringsbureau
137 OBS de Gouwzee Monnickendam 1-2 22 Anders of combinatie
138 St. Franciscusschool Weiteveen 1/2 24 Parttimer komt extra dag terug
139 Wereldkidz Anne Frank Bunnik 5 28 Klas verdelen
140 vso de brug Rotterdam 1-2 vso 8 Directie of IB-er etc...
141 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
142 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
143 KBs De Regenboog Woerden 5 26 Anders of combinatie
144 KBs De Regenboog Woerden 4 29 Onbevoegde voor de klas
145 Montessorischool Floriande Hoofddorp 3-4-5 24 Invaller via detacheringsbureau
146 Jozefschool Aalsmeer 8b 28 Klas verdelen
147 De Arcade Leiden 8 21 Onbevoegde voor de klas
148 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 6 26 Invaller via detacheringsbureau
149 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 3 22 Onbevoegde voor de klas
150 Pniëlschool Rotterdam 6 25 Klas verdelen
151 Pniëlschool Rotterdam 5 20 Anders of combinatie
152 A.Bekemaschool Duivendrecht 3 31 Parttimer komt extra dag terug
153 Beatrixschool Steenwijk 1-2 24 Anders of combinatie
154 Openbare daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 5/6hb 16 Klas verdelen
155 RKBS Sint Jan Breezand 7-8 22 Parttimer komt extra dag terug
156 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 6 20 Klas verdelen
157 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Klas verdelen
158 Boulevard410 Amersfoort 1/2 (oza) 12 Onbevoegde voor de klas
159 De Tweemaster Huizen alle, vakleerkracht gym 175 Anders of combinatie
160 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
161 De Tweemaster Huizen 1/2 26 Klas naar huis sturen
162 De Tweemaster Huizen 3 19 Klas naar huis sturen
163 Atb De Wegwijzer Leidschendam 5/6 19 Anders of combinatie
164 Montessorischool Floriande Hoofddorp 3-4-5 24 Klas verdelen
165 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
166 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 8 25 Klas naar huis sturen
167 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 4 30 Gepensioneerde voor de klas
168 Linnaeusschool Amsterdam 6 13 Klas naar huis sturen
169 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
170 De Odyssee Amsterdam 5 27 Parttimer komt extra dag terug
171 obs Twekkelerveld Enschede 5/6 22 Invaller via detacheringsbureau
172 De Wizard Deventer 3 21 Parttimer komt extra dag terug
173 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 8 23 Klas verdelen
174 De Brandaris Hoofddorp 8 21 Onbevoegde voor de klas
175 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Parttimer komt extra dag terug
176 OBS Toermalijn Uithoorn 3 28 Directie of IB-er etc...
177 OBS Jules Verne Hoorn 7/8 27 Klas naar huis sturen
178 De Brandaris Hoofddorp 5 20 Parttimer komt extra dag terug
179 Openbare Daltonbasisschool "De Klinker"-Schiedam (15KN) Schiedam 1/2b 25 Onbevoegde voor de klas
180 De Contrabas Capelle aan den IJssel 6 25 Parttimer komt extra dag terug
181 Basisschool Beijumkorf Groningen 516 leerlingen: staking 0 Klas naar huis sturen
182 De Dapper Amsterdam 3 20 Parttimer komt extra dag terug
183 De Morgenster Amsterdam 1 15 Anders of combinatie
184 De Regenboog Heerhugowaard 6/7 15 Parttimer komt extra dag terug
185 De Regenboog Heerhugowaard 1/2 14 Directie of IB-er etc...
186 Basisschool 'n Esch Tilligte 5-6 21 Onbevoegde voor de klas
187 Hoflandschool Mijdrecht 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
188 Hoflandschool Mijdrecht 8 31 Parttimer komt extra dag terug
189 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 4 26 Parttimer komt extra dag terug
190 Achtsprong Amsterdam 3 21 Anders of combinatie
191 Achtsprong Amsterdam 3 21 Onbevoegde voor de klas
192 Achtsprong Amsterdam 1/2 17 Onbevoegde voor de klas
193 De Stek Houten 8 24 Klas naar huis sturen
194 De Twaalfruiter Vleuten 4 26 Invaller via detacheringsbureau
195 Rk bs De Horizon Ens 8 22 Klas naar huis sturen
196 CBS de Evenaaar Krommenie 7/8 28 Parttimer komt extra dag terug
197 CBS de Evenaaar Krommenie 2/3 24 Parttimer komt extra dag terug
198 De Ceder Veenendaal 1 21 Parttimer komt extra dag terug
199 De Ceder Veenendaal 7 29 Onbevoegde voor de klas
200 Weidevogels Purmerend 1/2 25 Anders of combinatie
201 Comeniusschool Zeist 3b 23 Parttimer komt extra dag terug
202 Comeniusschool Zeist 6/7b 30 Klas verdelen
203 Lea Dasberg Zutphen 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
204 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Klas verdelen
205 Kindcentrum het Park Brummen 5 16 Klas verdelen
206 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Klas naar huis sturen
207 Koningin Emmaschool Bussum 5 28 Parttimer komt extra dag terug
208 obs Eerbeek 7/8 26 Klas naar huis sturen
209 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
210 obs Ter Stege Olst 1/2 23 Klas naar huis sturen
211 Koloriet Ommen 7 24 Parttimer komt extra dag terug
212 t Schrijveeke Zoetermeer 6 27 Parttimer komt extra dag terug
213 De Voorhof Vianen 7 31 Directie of IB-er etc...
214 Het Parelhof Purmerend 5 26 Onbevoegde voor de klas
215 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Dinsdag 13 februari 2018
1 OBS De Beijumkorf Groningen 2/3 23 Invaller via detacheringsbureau
2 OBS De Beijumkorf Groningen 7 24 Invaller via detacheringsbureau
3 OBS De Beijumkorf Groningen 4/5 23 Invaller via detacheringsbureau
4 DKC De Vaart Hoogersmilde 1/2 11 Onbevoegde voor de klas
5 De voorde Rijswijk 8 14 Onbevoegde voor de klas
6 Smitshoek Barendrecht 5c 25 Invaller via detacheringsbureau
7 De Groeiplaneet Krimpen a/d IJssel 4 29 Parttimer komt extra dag terug
8 De Veenvlinder Spijkenisse 7 22 Directie of IB-er etc...
9 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Gepensioneerde voor de klas
10 Vijverburgh Zoetermeer 8 24 Klas verdelen
11 Daltonschool De Poolster Amsterdam 324 24 Onbevoegde voor de klas
12 Sprankel Borne 4 19 Parttimer komt extra dag terug
13 Willibrordschool Vleuten 4 25 Anders of combinatie
14 De Wissel Houten 7 13 Invaller via detacheringsbureau
15 De Wissel Houten 6 12 Klas verdelen
16 Montessorischool De Linde Amstelveen 3-4-5 25 Onbevoegde voor de klas
17 IKC De Delta Almere 7/8 21 Onbevoegde voor de klas
18 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
19 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 3 29 Directie of IB-er etc...
20 School B voor Daltononderwijs Steenwijk 3a 18 Anders of combinatie
21 Bataviaschool Amsterdam 6 16 Onbevoegde voor de klas
22 Admiraal de Ruytersschool Amsterdam 3 19 Directie of IB-er etc...
23 Zonnewereld Vleuten 5/6 27 Onbevoegde voor de klas
24 Brede School De Kinkerbuurt Amsterdam 4 26 Klas verdelen
25 cbs de fontein damwald 7/8 25 Gepensioneerde voor de klas
26 De cirkel Haarlem 2 26 Onbevoegde voor de klas
27 KBS het Galjoen Wierden 1 26 Parttimer komt extra dag terug
28 SBO De Keerkring Woerden 8 15 Klas verdelen
29 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 4 30 Parttimer komt extra dag terug
30 O.b.s. Syncope Almere 7 22 Gepensioneerde voor de klas
31 Het Open Venster Rotterdam 1 16 Directie of IB-er etc...
32 Het Open Venster Rotterdam 5 25 Klas naar huis sturen
33 Het Open Venster Rotterdam 3 18 Klas naar huis sturen
34 obs dezevensprong amersfoort 1 / 2 22 Onbevoegde voor de klas
35 SBO De Súdwester Sneek 8 15 Klas verdelen
36 Sbo de Watergeus Lelystad 3 16 Onbevoegde voor de klas
37 Jozefschool Texel Den Burg 1-2 22 Klas verdelen
38 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Parttimer komt extra dag terug
39 Bogermanschool Rotterdam 5 19 Anders of combinatie
40 Tamarinde Zaandam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
41 Luc Stevensschool Utrecht 5 15 Onbevoegde voor de klas
42 Mariaschool Hoorn groepen 5 37 Anders of combinatie
43 De ark Almere 3 21 Invaller via detacheringsbureau
44 OBS De Border Amersfoort 8 26 Klas verdelen
45 de Meander Ootmarsum 7 27 Parttimer komt extra dag terug
46 de Meander Ootmarsum 4/5 27 Parttimer komt extra dag terug
47 Lea Dasberg Zutphen 4 30 Parttimer komt extra dag terug
48 Mgr. Bekkersschool Delft 3 23 Parttimer komt extra dag terug
49 De parkschool Delft 3 22 Onbevoegde voor de klas
50 Mons Sinaï Heiligerlee 5/6 23 Directie of IB-er etc...
51 De parkschool Delft 3 22 Onbevoegde voor de klas
52 De Beekvliet Velserbroek 4 24 Onbevoegde voor de klas
53 obs Apollo Hoogeveen alle groepen gym 20 Anders of combinatie
54 Obs Kortland Krimpen a d IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
55 Op de Hoeksteen Hasselt 6/7 25 Onbevoegde voor de klas
56 Bonkelaar Almelo 7 28 Klas naar huis sturen
57 De Bonkelder Witmarsum 5 15 Invaller via detacheringsbureau
58 Cbs Het Talent Den Hoorn ZH 3 21 Onbevoegde voor de klas
59 JP De Mheen Apeldoorn 3-4-5 (de egels) 29 Directie of IB-er etc...
60 Ericaschool Rhenen Rhenen 7 22 Invaller via detacheringsbureau
61 SBO de meander Amsterdam 5-6 15 Directie of IB-er etc...
62 Daltonschool De Meer Amsterdam 1-2 28 Anders of combinatie
63 1ste Montessorischool de Wielwaal Amsterdam 6,7 , 8 28 Invaller via detacheringsbureau
64 1ste Montessorischool de Wielwaal Amsterdam 6,7, 8 28 Onbevoegde voor de klas
65 CBS De Wegwijzer Wolvega 3 13 Anders of combinatie
66 Beatrixschool Steenwijk 1-2 24 Klas naar huis sturen
67 RKBS Sint Jan Breezand 7-8 22 Parttimer komt extra dag terug
68 Montessorischool Floriande Hoofddorp 3-4-5 24 Onbevoegde voor de klas
69 Montessorischool Floriande Hoofddorp 6-7-8 26 Klas verdelen
70 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 8 23 Onbevoegde voor de klas
71 Het Mozaïek Houten 8 23 Directie of IB-er etc...
72 De Odyssee Amsterdam verschillende groepen gym 125 Parttimer komt extra dag terug
73 De Ouverture Naaldwijk 4 25 Parttimer komt extra dag terug
74 CBS De Akker Oosterwolde 8 24 Klas naar huis sturen
75 KBS De Vlieger 3 Zwolle 3 23 Onbevoegde voor de klas
76 De Dapper Amsterdam 7 20 Klas verdelen
77 De Morgenster Amsterdam 1 14 Onbevoegde voor de klas
78 OBS Willespoort Wilnis 6 20 Parttimer komt extra dag terug
79 Basisschool de Buutplaats Den Haag 1-2 23 Parttimer komt extra dag terug
80 Hoflandschool Mijdrecht 6 25 Directie of IB-er etc...
81 De Bonkelaar Almelo 7 22 Klas naar huis sturen
82 OBS de Slinge Oldemarkt 7 en 8 10 Anders of combinatie
83 Sint Bavoschool - Revius Haarlem 6/7 28 Parttimer komt extra dag terug
84 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
85 De Driemaster Lelystad 7a 28 Anders of combinatie
86 Laetare Lelystad 3 26 Klas verdelen
87 De Buikslotermeer Amsterdam 8 32 Onbevoegde voor de klas
88 Tamarinde Zaandam 7/8 25 Anders of combinatie
89 Achtsprong Amsterdam 3 21 Invaller via detacheringsbureau
90 Willem Alexanderschool nieuwegein 8 34 Parttimer komt extra dag terug
91 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
92 OBS Wemeldinge Wemeldinge 5 25 Invaller via detacheringsbureau
93 Pnielschool Rotterdam 5 20 Anders of combinatie
94 De Contrabas Capelle aan de IJssel 6 25 Directie of IB-er etc...
95 De Brandaris Hoofddorp 3 27 Onbevoegde voor de klas
96 De Brandaris Hoofddorp 6 25 Onbevoegde voor de klas
97 De Twaalfruiter Vleuten 7 27 Parttimer komt extra dag terug
98 Touwladder Ugchelen groep3 29 Invaller via detacheringsbureau
99 Touwladder Ugchelen groep7 26 Parttimer komt extra dag terug
100 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
101 Rk bs De Horizon Ens 8 22 Onbevoegde voor de klas
102 Rk bs De Horizon Ens 6 17 Parttimer komt extra dag terug
103 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
104 Het Kompas Beverwijk 6 22 Klas verdelen
105 Het Kompas Beverwijk 5 22 Parttimer komt extra dag terug
106 de Mare Almelo 3 24 Klas naar huis sturen
107 De Kleine Reus Amsterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
108 Borgloschool Deventer Deventer 1/2 25 Anders of combinatie
109 De Aquarel Zwolle 2 28 Klas naar huis sturen
110 Obs de Flierefluiter Almere 1-2 25 Anders of combinatie
111 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
112 Obs De Flierefluiter Almere 7 28 Anders of combinatie
113 De Populier Makkum 1/2 21 Onbevoegde voor de klas
114 Cb het Talent Emmen 6, 7 en 8 25 Onbevoegde voor de klas
115 Weidevogels Purmerend 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
116 Weidevogels Purmerend 1/2 25 Anders of combinatie
117 Godelindeschool Naarden 4 26 Parttimer komt extra dag terug
118 Godelindeschool Naarden 1-2 25 Gepensioneerde voor de klas
119 Godelindeschool Naarden 8 26 Anders of combinatie
120 Neptunus Amsterdam 1/2 31 Anders of combinatie
121 Neptunus Amsterdam 6 24 Anders of combinatie
122 Neptunus Amsterdam 8a 24 Klas verdelen
123 De Telgenborch Almelo 6/7/8 22 Onbevoegde voor de klas
124 Montessorischool Steigereiland Amsterdam 1/2 23 Klas verdelen
125 OBS De Zuidwester Heiloo 8 33 Directie of IB-er etc...
126 OBS 't Partoer Burgum 5b 27 Klas naar huis sturen
127 Het Podium Amsterdam 7 24 Klas verdelen
128 Het Podium Amsterdam 6 21 Invaller via detacheringsbureau
129 OBS de Vijzel Hauwert 4/5 22 Anders of combinatie
130 Nicolaasschool Zandvoort 7/8 36 Onbevoegde voor de klas
131 Jenaplanschool De Kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Klas naar huis sturen
132 De Regenboog Heerhugowaard 5/6 15 Directie of IB-er etc...
133 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
134 obs de Hobbedob Weesp 6 12 Directie of IB-er etc...
135 Koningin Emmaschool Bussum 5 28 Parttimer komt extra dag terug
136 Kameleon Doorn 8 32 Onbevoegde voor de klas
137 Kameleon Doorn 6/7 27 Klas verdelen
138 obs Vinckhuysen West-Graftdijk 3-4 15 Anders of combinatie
139 Kerkuil Limmen groep7 27 Parttimer komt extra dag terug
140 Het Mozaiek Houten 8 23 Anders of combinatie
141 Het Mozaiek Houten 7 22 Anders of combinatie
142 Het Mozaiek Houten 5 25 Parttimer komt extra dag terug
143 Obs Spr@nkel Eerbeek 3/4 20 Anders of combinatie
144 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Parttimer komt extra dag terug
145 obs ter Stege Olst 1/2 23 Anders of combinatie
146 obs De Viermaster Papendrecht 5 24 Onbevoegde voor de klas
147 obs De Viermaster Papendrecht 6 24 Directie of IB-er etc...
148 obs De Viermaster Papendrecht 6 26 Directie of IB-er etc...
149 EBS De Parel Amersfoort 3 19 Parttimer komt extra dag terug
150 CBS Het Mozaïek Zwolle 1/2 24 Anders of combinatie
151 Oscar Carré Amsterdam 8 27 Klas verdelen
152 De Branink Laren Gld c (1/2) 27 Parttimer komt extra dag terug
153 De Branink Laren Gld club oranje 6/7/8 27 Parttimer komt extra dag terug
154 De Kralingsche school Rotterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
155 OBS de Gouwzee Monnickendam 3 26 Anders of combinatie
156 CBS Joris de Witte Oegstgeest 5 29 Parttimer komt extra dag terug
157 obs heuvellaan apeldoorn 8 30 Onbevoegde voor de klas
158 Master Frankeskoalle Earnew6ald 1-2-3 18 Invaller via detacheringsbureau
159 Margrietschool Woerden 8 25 Klas verdelen
160 kbs Het Kristal Almere 8 26 Klas verdelen
161 kbs Het Kristal Almere 7 s 16 Parttimer komt extra dag terug
162 Houthoeffe Hellevoetsluis 5b 24 Anders of combinatie
163 Elimschool Nieuwerkerk aan den IJssel 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
164 De Roald Dahl school Zwaag 3 27 Klas naar huis sturen
165 Eben-Haezer Polsbroek 2 18 Invaller via detacheringsbureau
166 Obs Overvecht Utrecht 3 28 Onbevoegde voor de klas
167 de Vuurvogel Uithoorn 5 17 Parttimer komt extra dag terug
168 Ayundo Assendelft 3 26 Directie of IB-er etc...
169 De Piramide Amsterdam 8 16 Directie of IB-er etc...
170 De Buikslotermeer Amsterdam 8 32 Onbevoegde voor de klas
171 De Piramide Amsterdam 4+5 27 Anders of combinatie
172 De Buikslotermeer Amsterdam 7 21 Directie of IB-er etc...
173 De Buikslotermeer Amsterdam 3 19 Klas verdelen
174 De Buikslotermeer Amsterdam 5 25 Klas verdelen
175 obs De Burght Amsterdam 5 25 Onbevoegde voor de klas
176 Immanuelschool Boskoop 1 26 Gepensioneerde voor de klas
177 CBS De Regenboog Ridderkerk 8 33 Klas naar huis sturen
178 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 1 22 Klas verdelen
179 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 7 24 Klas verdelen
180 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
181 De Bron Gouderak 3/4 24 Klas naar huis sturen
182 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
183 CBS De Loopplank Blijham 5 + 6 13 Klas verdelen
184 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 23 Invaller via detacheringsbureau
185 bs De Achthoek Amsterdam 5 25 Parttimer komt extra dag terug
186 bs De Achthoek Amsterdam 1-2 28 Directie of IB-er etc...
187 bs De Achthoek Amsterdam 5 22 Parttimer komt extra dag terug
188 de Wizard Deventer 8 22 Parttimer komt extra dag terug
189 De Clipper Rotterdam 5-6 21 Klas verdelen
190 't Kofschip Hoogeveen 6 26 Klas naar huis sturen
191 de Wizard Deventer 5 26 Parttimer komt extra dag terug
192 Pacellischool Leiden 3 21 Anders of combinatie
193 De Flint Deventer 1 22 Anders of combinatie
194 OBS Jules Verne Hoorn 3/4 26 Parttimer komt extra dag terug
195 odab Westerschool Wildervank 1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
196 De Wjukslach Langezwaag 1b/2b 18 Klas naar huis sturen
197 OBS De Eendracht Apeldoorn 3 19 Klas naar huis sturen
198 OBS de Oleander Stadskanaal 3 11 Klas naar huis sturen
199 BS de Kronkelaar Wagenborgen 5 22 Directie of IB-er etc...
200 CBS Het Anker Hasselt 4 24 Directie of IB-er etc...
201 Obs De Bosweide Ridderkerk 1-2 25 Directie of IB-er etc...
202 Obs Tilletje Warder 1,2 16 Klas naar huis sturen
203 De Regenboog Assendelft 6-7-8 23 Gepensioneerde voor de klas
204 De Regenboog Assendelft 1-2 30 Onbevoegde voor de klas
205 De Voorhof Vianen 1/2 26 Directie of IB-er etc...
206 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 20 Anders of combinatie
207 SBO de Tender Enschede 7 15 Klas verdelen
208 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 1 24 Klas naar huis sturen
209 SBO de Tender Enschede 6 14 Directie of IB-er etc...
210 CBS de Evenaaar Krommenie 4 14 Klas verdelen
211 Openbare Daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 1/2 22 Klas naar huis sturen
212 Openbare Daltonbasisschool Amsterdam 1/2 19 Klas verdelen
213 Openbare Daltonbasisschool De Horizon Amsterdam 6 25 Directie of IB-er etc...
214 Julianaschool Ederveen 5 18 Onbevoegde voor de klas
215 Julianaschool Ederveen 7 18 Gepensioneerde voor de klas
216 6e montessorischool Anne Frank Amsterdam 6,7,8 27 Directie of IB-er etc...
217 CBS de Evenaaar Krommenie 2/3 24 Parttimer komt extra dag terug
218 CB het Talent Emmen 6, 7 en 8 25 Onbevoegde voor de klas
219 De Oase Utrecht 3 30 Invaller via detacheringsbureau
220 De Oase Utrecht 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
221 CBS de Tarissing Drogeham 6 21 Anders of combinatie
222 De Dapper Amsterdam 3 19 Anders of combinatie
223 De Dapper Amsterdam 7 20 Directie of IB-er etc...
224 Sint Bernardus Haarlem 3 17 Anders of combinatie
225 Sint Bernardus Haarlem 7/8 26 Klas verdelen
226 kindcentrum Ontdekrijk Capelle aan den IJssel unit 4/5 24 Parttimer komt extra dag terug
227 OBS de Gouwzee Monnickendam 1-2 23 Anders of combinatie
228 Marcusschool Utrecht 6 23 Klas verdelen
229 obs 't kofschip Papendrecht 7 27 Onbevoegde voor de klas
230 OBS Benoordenhout Den Haag 8 19 Parttimer komt extra dag terug
231 Kbs de Korenbloem Raalte 7 30 Parttimer komt extra dag terug
232 Kbs de Korenbloem Raalte 3 33 Directie of IB-er etc...
233 Multatulischool Amsterdam 4 24 Onbevoegde voor de klas
234 Multatulischool Amsterdam 1/2 21 Onbevoegde voor de klas
235 Marcusschool Utrecht 3 32 Anders of combinatie
236 Multatulischool Amsterdam 5 22 Onbevoegde voor de klas
237 Obs t Prisma Hoogvliet 5 17 Klas verdelen
238 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 1-2 ob4 25 Directie of IB-er etc...
239 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 1-2 ob1 25 Onbevoegde voor de klas
240 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Parttimer komt extra dag terug
241 BS de Bron Amsterdam 4 26 Anders of combinatie
242 De Reinbôge Bantega 6/7/8 18 Parttimer komt extra dag terug
243 Koloriet Ommen 7 24 Directie of IB-er etc...
244 Het Koloriet Ommen 6 22 Directie of IB-er etc...
245 OBS de Meerpaal Lemmer 4 31 Onbevoegde voor de klas
246 SBO De Klimboom Emmeloord 5/6 15 Parttimer komt extra dag terug
247 Rk basisschool de Startbaan Sassenheim 7 21 Klas verdelen
248 De Regenboog Heerhugowaard 4/5/6 15 Directie of IB-er etc...
249 Willibrord Denekamp 6-7 26 Directie of IB-er etc...
250 Sbo michaelschool Amersfoort 7/8 16 Klas verdelen
251 De Kleine Prins Ede 5/6 23 Klas naar huis sturen
252 Aloysiusschool Amersfoort 6 32 Parttimer komt extra dag terug
253 Comeniusschool Zeist 6/7b 30 Onbevoegde voor de klas
254 Comeniusschool Zeist 3b 23 Parttimer komt extra dag terug
255 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
256 De Tweemaster Huizen 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
257 De Tweemaster Huizen 3 19 Anders of combinatie
258 Petrusschool Volendam 3 27 Gepensioneerde voor de klas
259 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
260 Sint Theresiaschool Barger Compascuum 8 18 Klas verdelen
261 PCB Meester Lalleman Moordrecht 8 33 Directie of IB-er etc...
262 CBS Op de Zandtange Groningen 2 21 Parttimer komt extra dag terug
263 SBO Toermalijn Emmen 7/8 13 Klas naar huis sturen
264 CBS Eben Haëzer Dokkum 1 24 Gepensioneerde voor de klas
265 Tjalk Lelystad 7 23 Klas verdelen
266 Franciscus Xaveriusschool Haarlem 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
267 Het Open Venster Rotterdam 3 20 Klas naar huis sturen
268 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Maandag 12 februari 2018
1 De carrousel Heerhugowaard 6/7 23 Klas naar huis sturen
2 De carrousel Heerhugowaard 5/6 24 Klas naar huis sturen
3 Obs de Striepe Oldeholtpade 1/2 20 Invaller via detacheringsbureau
4 De voorde Rijswijk 8 14 Onbevoegde voor de klas
5 De Veenvlinder Spijkenisse 6 23 Onbevoegde voor de klas
6 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Invaller via detacheringsbureau
7 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Onbevoegde voor de klas
8 De Wissel Houten 7 13 Invaller via detacheringsbureau
9 De Wissel Houten 6 12 Invaller via detacheringsbureau
10 Montessorischool De Linde Amstelveen 6-7-8 25 Anders of combinatie
11 de Achtbaan Almere 8 21 Invaller via detacheringsbureau
12 IKC De Delta Almere 7/8 21 Onbevoegde voor de klas
13 OBS de Slinge Oldemarkt 7-8 15 Directie of IB-er etc...
14 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 3 29 Anders of combinatie
15 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht 8 29 Parttimer komt extra dag terug
16 Admiraal de Ruytersschool Amsterdam 3 19 Directie of IB-er etc...
17 Zonnewereld Vleuten 5/6 21 Onbevoegde voor de klas
18 Obs de cirkel Utrecht 3 24 Onbevoegde voor de klas
19 cbs de fontein damwald 8 25 Gepensioneerde voor de klas
20 De cirkel Haarlem 2 26 Onbevoegde voor de klas
21 de Mare Almel 8 25 Parttimer komt extra dag terug
22 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 3 22 Onbevoegde voor de klas
23 obs de zevensprong amersfoort 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
24 SBO De Súdwester Sneek 8 15 Klas verdelen
25 Jozefschool Texel Den Burg 1-2 22 Klas verdelen
26 obs de Tjongeling Oldeberkoop 7-8 22 Anders of combinatie
27 Bs. Willibrordus Deurningen 2 27 Directie of IB-er etc...
28 Lea Dasberg Zutphen 4 30 Parttimer komt extra dag terug
29 Mgr. Bekkersschool Delft 3 23 Parttimer komt extra dag terug
30 ‘t PuzzelsTuk Tuk 5/6 18 Klas verdelen
31 OBS Waterland Den Haag 7 25 Klas verdelen
32 CDS ‘t Kompas Gasselternijveen 7/8 24 Onbevoegde voor de klas
33 De Boomgaard Amsterdam 4 26 Klas verdelen
34 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
35 Antonius Voorhout 1 30 Parttimer komt extra dag terug
36 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
37 Op de Hoeksteen Hasselt 6/7 25 Anders of combinatie
38 Bonkelaar Almelo 3 24 Directie of IB-er etc...
39 De Bonkelder Witmarsum 5 15 Invaller via detacheringsbureau
40 Ericaschool Rhenen Rhenen 7 22 Invaller via detacheringsbureau
41 Ericaschool Rhenen Rhenen 1/2 27 Gepensioneerde voor de klas
42 Zuid-Wester Zuidlaren 3/4 27 Parttimer komt extra dag terug
43 Daltonschool De Meer Amsterdam 6 25 Klas verdelen
44 1ste Montessorischool de Wielwaal Amsterdam 6,7 , 8 28 Klas verdelen
45 Jozefschool Aalsmeer 8b 28 Klas verdelen
46 Sint Jan Breezand 3 22 Anders of combinatie
47 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 5 30 Gepensioneerde voor de klas
48 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 8 25 Klas verdelen
49 De Ouverture Naaldwijk 4 25 Anders of combinatie
50 Hoflandschool Mijdrecht 6 25 Parttimer komt extra dag terug
51 De Kerkuil Limmem 3 26 Onbevoegde voor de klas
52 De Talenten Haarlem 3/4 26 Directie of IB-er etc...
53 Daltonschool Nicolaas Doorn 7 28 Parttimer komt extra dag terug
54 Laetare Lelystad 3 26 Klas verdelen
55 De Buikslotermeer Amsterdam 5 25 Klas verdelen
56 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
57 Laetare Lelystad 6, 7, 8 26 Anders of combinatie
58 Pnielschool Rotterdam 5 20 Klas verdelen
59 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
60 Ds. W. E. den Hertogschool Den Haag 5 24 Directie of IB-er etc...
61 't Schoolhuys Houten 4 24 Directie of IB-er etc...
62 Rk bs De Horizon Ens 6 17 Parttimer komt extra dag terug
63 Kindcentrum PWA Vlaardingen 6 18 Klas verdelen
64 Kindcentrum PWA Vlaardimgen 6 18 Parttimer komt extra dag terug
65 Obs de Compositie Almere 6 31 Gepensioneerde voor de klas
66 Marnixschool Katwijk 6 26 Anders of combinatie
67 't Groenland Zuidwolde 5 12 Directie of IB-er etc...
68 Aventurijn Houten 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
69 CBS deMare Almelo 3 25 Klas naar huis sturen
70 De Kleine Reus Amsterdam 8 28 Anders of combinatie
71 GBS de Wegwijzer Hilversum 1 23 Klas verdelen
72 Godelindeschool Naarden 4 26 Parttimer komt extra dag terug
73 Godelindeschool Naarden 1-2 25 Gepensioneerde voor de klas
74 Godelindeschool Naarden 1-2 25 Klas naar huis sturen
75 Godelindeschool Naarden 8 25 Klas naar huis sturen
76 OBS de Vijzel Hauwert 5/6 22 Anders of combinatie
77 Nexus Heerhugowaard 4/5 16 Onbevoegde voor de klas
78 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
79 obs ter Stege Olst 1/2 en 3 36 Klas verdelen
80 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Parttimer komt extra dag terug
81 obs De Viermaster Papendrecht 5 24 Directie of IB-er etc...
82 obs De Viermaster Papendrecht 6 24 Parttimer komt extra dag terug
83 De Zonnewijzer Haarlem 5 24 Anders of combinatie
84 CBS Het Mozaïek Zwolle 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
85 CBS Het Mozaïek Zwolle 3/4 27 Klas naar huis sturen
86 De Branink Laren Gld club oranje 6/7/8 27 Anders of combinatie
87 De Branink Laren Gld 6/7/8 26 Parttimer komt extra dag terug
88 De Kralingsche school Rotterdam 6 28 Directie of IB-er etc...
89 De Kralingsche school Rotterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
90 De Kralingsche school Rotterdam 6 28 Parttimer komt extra dag terug
91 De Waaier Amsterdam 6 21 Directie of IB-er etc...
92 De Waaier Amsterdam 6 21 Klas verdelen
93 CBS Joris de Witte Oegstgeest 5 29 Directie of IB-er etc...
94 obs heuvellaan apeldoorn 8 30 Onbevoegde voor de klas
95 Master Frankeskoalle Earnew6ald 1-2-3 18 Parttimer komt extra dag terug
96 kbs Het Kristal Almere 7 s 16 Klas verdelen
97 De Ark Zwolle 3/4 24 Klas naar huis sturen
98 De Ark Zwolle 5/6 30 Klas naar huis sturen
99 Panta Rhei Almere 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
100 De Buikslotermeer Amsterdam 5 25 Klas verdelen
101 De Piramide Amsterdam 8 16 Klas naar huis sturen
102 De Buikslotermeer Amsterdam 1/2 18 Klas verdelen
103 De Piramide Amsterdam 4 + 5 27 Anders of combinatie
104 Immanuelschool Boskoop 1 26 Gepensioneerde voor de klas
105 CBS De Weidebloem Hoogeveen 1 29 Onbevoegde voor de klas
106 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
107 Dr.E.Boekmanschool Amsterdam 1/2 23 Invaller via detacheringsbureau
108 bs De Achthoek Amsterdam 1-2 27 Gepensioneerde voor de klas
109 bs De Achthoek Amsterdam 5 22 Klas verdelen
110 bs De Achthoek Amsterdam 1-2 28 Directie of IB-er etc...
111 Pacellischool Leiden 3 21 Anders of combinatie
112 SO Kleurryk Drachten blg 8 Onbevoegde voor de klas
113 CBS de regenboog Dokkum 6/7/8 28 Directie of IB-er etc...
114 6e montessorischool Anne Frank Amsterdam 6, 7 en 8 27 Anders of combinatie
115 6e montessorischool Anne Frank Amsterdam 6, 7 en 8 27 Anders of combinatie
116 6e montessorischool Anne Frank Amsterdam 3, 4 en 5 28 Klas verdelen
117 kindcebtrum Ontdekrijk Capelle aan den IJssel unit 4/5 24 Directie of IB-er etc...
118 Marcusschool Utrecht 7 16 Anders of combinatie
119 obs 't kofschip Papendrecht 8 27 Onbevoegde voor de klas
120 De Vierambacht Rotterdam 6/7 26 Klas naar huis sturen
121 Multatulischool Amsterdam 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
122 Multatulischool Amsterdam 5 22 Invaller via detacheringsbureau
123 Obs t Prisma Hoogvliet 8 25 Directie of IB-er etc...
124 CBS De Windroos Delfzijl 7 en 8 25 Klas naar huis sturen
125 10e Montessorischool De Meidoorn Amsterdam 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
126 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 4 30 Parttimer komt extra dag terug
127 BS de Bron Amsterdam 4 26 Parttimer komt extra dag terug
128 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 6 30 Gepensioneerde voor de klas
129 Daltonschool Aldoende Amsterdam 6 25 Onbevoegde voor de klas
130 De Reinbôge Bantega 1/2/3 23 Parttimer komt extra dag terug
131 Locatie Hesselanden Emmen 4/5 18 Parttimer komt extra dag terug
132 Locatie Hesselanden Emmen 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
133 SBO De Klimboom Emmeloord 5/6 15 Anders of combinatie
134 Rk basisschool de Startbaan Sassenheim 7 21 Klas verdelen
135 De Driemaster Lelystad 4 28 Directie of IB-er etc...
136 De Regenboog Heerhugowaard 4/5/6 15 Anders of combinatie
137 Sint Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Anders of combinatie
138 de Hoeksteen Enkhuizen groep6 25 Parttimer komt extra dag terug
139 Willem Alexanderschool Amstelveen 8 25 Directie of IB-er etc...
140 Aventurijn Houten 1/2 23 Anders of combinatie
141 De Populier Makkum 1/2 21 Onbevoegde voor de klas
142 OBS De Borgh Zuidhorn 4 27 Klas naar huis sturen
143 OBS De Borgh Zuidhorn 4 27 Klas naar huis sturen
144 Cbs de Schalmei Haulerwijk 1-2 16 Parttimer komt extra dag terug
145 CBS De Pream De Knipe 1/2/3 8 Anders of combinatie
146 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 7 26 Anders of combinatie
147 Obs 't Joppe Nieuw-Vennep 1 24 Anders of combinatie
148 De Tamarinde Zaandam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
149 De Ark Haarlem 6 26 Directie of IB-er etc...
150 Aloysiusschool Amersfoort 1-2 31 Parttimer komt extra dag terug
151 Obs Mr K.J. Dijkstraschool Elsloo 6/7/8 23 Directie of IB-er etc...
152 Comeniusschool Zeist 4/5b 30 Klas verdelen
153 Comeniusschool Zeist 3b 23 Onbevoegde voor de klas
154 De Regenboog Heerhugowaard 5/6 15 Directie of IB-er etc...
155 Borgloschool Deventer 1/2 25 Anders of combinatie
156 TEC Goes bovenbouw 8 Onbevoegde voor de klas
157 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 8 25 Anders of combinatie
158 Hoflandschool Mijdrecht 6 25 Parttimer komt extra dag terug
159 Lukasschool Drachten 6,7,8 30 Onbevoegde voor de klas
160 Het Kompas Beverwijk 5 22 Parttimer komt extra dag terug
161 Montessori Hilversum 1 2 24 Directie of IB-er etc...
162 de Regenboog Alkmaar 4 22 Directie of IB-er etc...
163 Obs De Flierefluiter Almere 1-2 25 Anders of combinatie
164 De regenboog Alkmaar 2-3 24 Parttimer komt extra dag terug
165 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
166 Obs De Flierefluiter Almere 7 28 Anders of combinatie
167 Merkelbachschool Amsterdam 8 21 Anders of combinatie
168 Sbo Universum Amsterdam 4 15 Anders of combinatie
169 Sbo Universum Amsterdam 7 10 Klas naar huis sturen
170 Koningin Emmaschool Bussum 4 28 Klas verdelen
171 Koni gin Emmaschool Bussum 5 28 Directie of IB-er etc...
172 De Tweemaster Huizen 4 24 Klas verdelen
173 De Tweemaster Huizen 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
174 De Tweemaster Huizen 1 8 Klas verdelen
175 De Tweemaster Huizen 3 19 Anders of combinatie
176 t Schrijverke Zoetermeer 2 19 Onbevoegde voor de klas
177 De Triangel Amstelveen 1-2 24 Parttimer komt extra dag terug
178 De Triangel Amstelveen 1-2 25 Klas verdelen
179 Het Braambos Hoofddorp 6 29 Directie of IB-er etc...
180 De Kievit Maartensdijk 7/8 25 Anders of combinatie
181 OBS Jules Verne Hoorn 6/7 26 Klas naar huis sturen
182 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Anders of combinatie
183 Kerkuil Limmen 7 25 Parttimer komt extra dag terug
184 Kerkuil Limmen groep3 27 Onbevoegde voor de klas
185 Het Podium Amsterdam 7 26 Anders of combinatie
186 Het Podium Amsterdam 7 24 Anders of combinatie
187 Het Podium Amsterdam 4 26 Directie of IB-er etc...
188 Het Podium Amsterdam 3 28 Directie of IB-er etc...
189 ABBS Het Podium Amsterdam 3 28 Directie of IB-er etc...
190 ABBS Het Podium Amsterdam 4 -26 Directie of IB-er etc...
191 de Wizard Deventer 6 27 Directie of IB-er etc...
192 de Wizard Deventer 825 25 Klas naar huis sturen
193 SO Mulock Houwer Amersfoort 8 12 Onbevoegde voor de klas
194 SO Mulock Houwer Amersfoort 7 12 Onbevoegde voor de klas
195 SO Mulock Houwer Amersfoort 5 12 Anders of combinatie
196 Tamarinde Zaandam 5/6 25 Klas naar huis sturen
197 Basisschool Panta Rhei Beverwijk 4 23 Klas verdelen
198 Rehoboth Kootwijkerbroek 6 25 Klas naar huis sturen
199 6e Montessorischool Anne Frank Amsterdam middenbouw 28 Klas verdelen
200 PCB Meester Lalleman Moordrecht 8 33 Directie of IB-er etc...
201 OBS Heuvellaan Apeldoorn 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
202 OBS Heuvellaan Apeldoorn 8 31 Onbevoegde voor de klas
203 De Aquarel Zwolle 2 30 Klas naar huis sturen
204 De Zonnewijzer Hoorn 4 22 Klas naar huis sturen
205 't Kofschip Hoogeveen 4 23 Anders of combinatie
206 SBO Toermalijn Emmen 7/8 13 Klas verdelen
207 OBS 't Partoer Burgum 4b 27 Parttimer komt extra dag terug
208 cbs op dreef bruinisse 2 17 Onbevoegde voor de klas
209 Samenspel Amsterdam ZO 3 24 Onbevoegde voor de klas
210 Weidevogels Purmerend 3/4 25 Parttimer komt extra dag terug
211 Samenspel Amsterdam ZO 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
212 weidevogels purmerend 1/2 25 Anders of combinatie
213 r.k.b.s. De Reiger Lisserbroek 1-2 24 Onbevoegde voor de klas
214 De Arcade Leiden 4 31 Onbevoegde voor de klas
215 Basisschool de Buutplaats Den Haag 1-2 23 Klas naar huis sturen
216 obs de Vlonder Emmen 1-2 28 Parttimer komt extra dag terug
217 Petrusschool Volendam 3 27 Gepensioneerde voor de klas
218 Petrusschool Volendam 5 17 Anders of combinatie
219 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
220 Hoogholtje Wehe den Hoorn 1 2 3 16 Onbevoegde voor de klas
221 obs Burght Amsterdam 5 24 Parttimer komt extra dag terug
222 Jenaplanschool De Kwakel Berkel en Rodenrijs 3-4-5 23 Klas verdelen
223 obs Fiepko Coolman Spijk Gn 7 &8 18 Parttimer komt extra dag terug
224 obs Hiliglo Holwierde 3 en 4 18 Parttimer komt extra dag terug
225 cbs De Akker Oosterwolde 6 19 Parttimer komt extra dag terug
226 cbs De Akker Oosterwolde 8 24 Parttimer komt extra dag terug
227 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
228 Achtsprong Amsterdam 3 21 Invaller via detacheringsbureau
229 De Oase Utrecht 3 30 Invaller via detacheringsbureau
230 Montessorischool Steigereiland Amsterdam 1/2 23 Klas verdelen
231 Montessorischool Steigereiland Amsterdam 1/2 22 Directie of IB-er etc...
232 de Touwladder Ugchelen groep3 29 Parttimer komt extra dag terug
233 De Touwladder Ugchelen 7 26 Klas naar huis sturen
234 De Spreng Hoevelaken 1 35 Onbevoegde voor de klas
235 de Telgenborch Almelo 6/7/8 20 Parttimer komt extra dag terug
236 De Westwijzer Westwoud 7/8 en 3/4 29 Klas naar huis sturen
237 Aloysiusschool Amersfoort 7 31 Parttimer komt extra dag terug
238 De WestWijzer Westwoud 3/4 en 7/8 24 Klas verdelen
239 Julianaschool Ederveen 7 18 Directie of IB-er etc...
240 Aloysiusschool Amersfoort 1-2 12 Klas naar huis sturen
241 SBO de Tender Enschede 7 15 Invaller via detacheringsbureau
242 Julianaschool Ederveen 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
243 De brandaris Hoofddorp 4 24 Onbevoegde voor de klas
244 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
245 De Branding Barneveld 0 6 Klas verdelen
246 CB de Bron Nieuw Amsterdam 3/4 25 Onbevoegde voor de klas
247 De Vlinder Schiedam 4 20 Klas verdelen
248 Het Stroomdal Zuidlaren 6/7 18 Onbevoegde voor de klas
249 SBO Michaelschool Amersfoort 3/4 13 Onbevoegde voor de klas
250 Obs de klim Utrecht gym 90 Anders of combinatie
251 Henricusschool Hippolytushoef 4 24 Parttimer komt extra dag terug
252 Obs de klim Utrecht 1/2 26 Directie of IB-er etc...
253 OBS dalton de Klipper Berkel en Rodenrijs 1/2 28 Klas naar huis sturen
254 Obs de klim Utrecht 7 29 Directie of IB-er etc...
255 OBS dalton de Klipper Berkel en Rodenrijs 5/6 24 Klas verdelen
256 Boulevard410 Amersfoort 7 17 Anders of combinatie
257 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Parttimer komt extra dag terug
258 De Contrabas Capelle aan den IJssel 3 22 Parttimer komt extra dag terug
259 De Zonnewijzer Heerhugowaard 6/7/8 25 Onbevoegde voor de klas
260 Kentalis Signis Amsterdam 1/2 14 Onbevoegde voor de klas
261 Nassauschool Groningen 7 23 Parttimer komt extra dag terug
262 o.d.s de Gondelier Amersfoort 4 21 Onbevoegde voor de klas
263 de Vlierboom Den Haag 1/2 23 Klas verdelen
264 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 8 25 Klas verdelen
265 Prins Willem Alexanderschool - locatie Beekenstein Amersfoort 6 26 Klas naar huis sturen
266 Tijo van Eeghenschool Aerdenhout 5 30 Gepensioneerde voor de klas
267 OBS De Barchschole Barchem unit 3 (gr. 4-5-6) 59 Parttimer komt extra dag terug
268 De Dapper Amsterdam 3 20 Anders of combinatie
269 De Dapper Amsterdam 7 20 Anders of combinatie
270 De Gantel Den Haag 1/2 60 Klas naar huis sturen
271 CBS Eben Haëzer Dokkum 1 24 Gepensioneerde voor de klas
272 Het Palet Almelo 6-7 22 Onbevoegde voor de klas
273 De Zomergaard Lopik 7/8 17 Parttimer komt extra dag terug
274 St Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Klas verdelen
275 St Bonifatiusschool Haarzuilens 3/4 18 Klas verdelen
276 Willibrordschool Vleuten 3 29 Parttimer komt extra dag terug
277 OBS De Zuidwester Heiloo 6 14 Parttimer komt extra dag terug
278 Jozefschool De Goorn 8 21 Onbevoegde voor de klas
279 Jozefschool De Goorn 4 27 Klas verdelen
280 CNS Het Startpunt Ede 5/6 29 Klas naar huis sturen
281 OBS Wemeldinge Wemeldinge 1 28 Onbevoegde voor de klas
282 OBS Wemeldinge Wemeldinge 5 25 Directie of IB-er etc...
283 obs de Hobbedob Weesp 6 12 Directie of IB-er etc...
284 Montessorischool Floriande Hoofddorp 6-7-8 24 Invaller via detacheringsbureau
285 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterdam 1/2 22 Klas naar huis sturen
286 Montessorischool Floriande Hoofddorp 3-4-5 26 Klas verdelen
287 Sbo Delta Winschoten geel 14 Anders of combinatie
288 Obs oog in al Utrecht 3-4-5 en 6-7-8 55 Klas naar huis sturen
289 De Kloostertuin Assen 5/6 26 Klas naar huis sturen
290 CBS Immanuel Rijsenhout 3 18 Onbevoegde voor de klas
291 CBS de Evenaaar Krommenie 3 25 Parttimer komt extra dag terug
292 Het Spectrum Hoorn 8 22 Klas verdelen
293 obs de Driehoek Barendrecht 3b 18 Directie of IB-er etc...
294 OBS de Gouwzee Monnickendam 5 23 Anders of combinatie
295 OBS de Gouwzee Monnickendam 1-2 22 Anders of combinatie
296 CBS De Regenboog Ridderkerk 8 33 Klas naar huis sturen
297 De Vuurtoren Zoetermeer bovenbouw 16 Klas verdelen
298 De Heliotroop Almere 5 29 Klas verdelen
299 De Lunetten Heemskerk 4 24 Anders of combinatie
300 De Lunetten Heemskerk 7 32 Parttimer komt extra dag terug
301 De wegwijzer Vianen 4 25 Klas verdelen
302 De Odyssee Amsterdam 7 27 Directie of IB-er etc...
303 De Odyssee Amsterdam 7 27 Klas verdelen
304 Kbs de Korenbloem Raalte 7 30 Parttimer komt extra dag terug
305 Openbare daltonbasisschool de Horizon Amsterda 6 26 Klas verdelen
306 De Odyssee Amsterdam 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
307 De Carrousel Gouda 5/6 27 Invaller via detacheringsbureau
308 OBS de Slinge Oldemarkt 7&8 10 Directie of IB-er etc...
309 Kdbs de Dolfijn Heino groep8 23 Directie of IB-er etc...
310 OBS Willespoort Wilnis 6 20 Directie of IB-er etc...
311 Tjalk Lelystad 7 23 Invaller via detacheringsbureau
312 De Eskampen Peize 4 26 Parttimer komt extra dag terug
313 De regenboog Ingen 4/5 30 Klas naar huis sturen
314 CBS Het Anker Zuidhorn 7 32 Invaller via detacheringsbureau
315 Willem Alexanderschool Nieuwegein 8 34 Parttimer komt extra dag terug
316 Daltonschool De Poolster Amsterdam 3 24 Onbevoegde voor de klas
317 CBS Op de Zandtange Mussel 5,6 33 Directie of IB-er etc...
318 CBS Op de Zandtange Mussel 1 en 2 34 Parttimer komt extra dag terug
319 SBO Luc Stevens Utrecht 5 15 Parttimer komt extra dag terug
320 Nicolaasschool Zandvoort 5/6 en 7/8 (twee leerkrachten) 72 Anders of combinatie
321 Obs de Octopus Eenrum 2 21 Invaller via detacheringsbureau
322 Obs It Haskerplak Oudehaske 1-2 16 Parttimer komt extra dag terug
323 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 1 22 Parttimer komt extra dag terug
324 Cbs it harspit Ternaard gr.4/5 24 Anders of combinatie
325 Mgr. Bekkersschool Veendam 1-2 21 Parttimer komt extra dag terug
326 Mgr. Bekkersschool Veendam 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
327 Dr.Damschool Uithuizermeeden 5/6 27 Klas naar huis sturen
328 DeSpinaker Alkmaar vso 2a en 2b 24 Klas naar huis sturen
329 Het Palet Almelo 3-4 15 Klas verdelen
330 De Houthoeffe Hellevoetsluis 5b 24 Anders of combinatie
331 Godelindeschool Naarden 3 27 Onbevoegde voor de klas
332 Godelindeschool Naarden 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
333 Godelindeschool Naarden 8 25 Directie of IB-er etc...
334 Cbs op dreef Bruinisse 2 17 Directie of IB-er etc...
335 obs de schuthoek Hoogeveen 3 23 Parttimer komt extra dag terug
336 CBS De Hoeksteen Barendrecht 1 25 Klas naar huis sturen
337 Gelderlandschool Den Haag 4 25 Klas verdelen
338 Franciscus Xaveriusschool Haarlem 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
339 Het Palet Almelo 1-2 22 Anders of combinatie
340 De Morgenster Amsterdam 1 15 Klas naar huis sturen
341 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Vrijdag 9 februari 2018
1 Bataviaschool Amsterdam 3 20 Parttimer komt extra dag terug
2 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 1/2 26 Onbevoegde voor de klas
3 de Achtbaan Almere 8 21 Anders of combinatie
4 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
5 KC Het Bossche Broek 's-Hertogenbosch 5 25 Directie of IB-er etc...
6 OBS Aremberg Zwartsluis 5 19 Klas naar huis sturen
7 Jozefschool Muiden 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
8 Gereformeerde basisschool De Bron Barneveld 0/1 24 Invaller via detacheringsbureau
9 montessorischool de regenboog Amsterdam 3-5 29 Klas naar huis sturen
10 De Krijtmolen Amsterdam 6 22 Klas verdelen
11 Mgr. Bekkersschool Delft 3 23 Klas verdelen
12 obs Apollo Hoogeveen 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
13 Pnielschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
14 Ik het groene hart Zuidwolde 5 26 Klas naar huis sturen
15 Ericaschool Rhenen Rhenen 1/2 29 Parttimer komt extra dag terug
16 Hoflandschool Mijdrecht 5 25 Parttimer komt extra dag terug
17 Hoflandschool Mijdrecht 1/2 21 Parttimer komt extra dag terug
18 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
19 't Schoolhuys Houten 4 24 Parttimer komt extra dag terug
20 Laetare Lelystad 4, 5 21 Klas naar huis sturen
21 De Weier Almelo 4a 23 Onbevoegde voor de klas
22 De Weier Almelo 5a 20 Klas naar huis sturen
23 obs Vinckhuysen West-Graftdijk 3-4 15 Anders of combinatie
24 obs De Viermaster Papendrecht 5 23 Directie of IB-er etc...
25 obs De Viermaster Papendrecht div. groepen 22 Anders of combinatie
26 KC Het Venster Gemert 9 31 Anders of combinatie
27 De Oase Utrecht 4 29 Parttimer komt extra dag terug
28 CBS Het Anker Zuidhorn 1/2 27 Anders of combinatie
29 CBS De Weidebloem Hoogeveen 2 19 Parttimer komt extra dag terug
30 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
31 Daltonschool 't Hazzeleger Balk 1 17 Anders of combinatie
32 o.d.s de Gondelier Amersfoort 8 28 Parttimer komt extra dag terug
33 o.d.s de Gondelier Amersfoort 4 21 Onbevoegde voor de klas
34 OBS De Flint Nietap 1/2 19 Klas verdelen
35 CBS De Regenboog Ridderkerk 1/2d 23 Onbevoegde voor de klas
36 Sbo Delta winschoten rood 16 Onbevoegde voor de klas
37 Terpstraschool Loosdrecht 5/6 22 Anders of combinatie
38 Openbare Daltonbasisschool De Klinker Schiedam 7b 24 Directie of IB-er etc...
39 SO Kleurryk Drachten blg 8 Onbevoegde voor de klas
40 Niko Tinbergenschool Schagen 3/4 29 Parttimer komt extra dag terug
41 OBS de Gouwzee Monnickendam 1-2 25 Klas verdelen
42 OBS Jules Verne Hoorn nieuwkomers 2 15 Klas naar huis sturen
43 OBS Jules Verne Hoorn 5/6 27 Klas naar huis sturen
44 OBS Widerode Wierden 0/1 29 Anders of combinatie
45 Het Parelhof Purmerend 1/2 32 Parttimer komt extra dag terug
46 OBS De Zuidwester Heiloo 3 26 Parttimer komt extra dag terug
47 De Lisdodde Emmen 6 27 Klas naar huis sturen
48 De Tragellijn locatie Willibrordus Spijk 4/5/6 13 Onbevoegde voor de klas
49 CBS de Hoeksteen Barendrecht 1 25 Invaller via detacheringsbureau
50 Godelindeschool Naarden 5 30 Klas naar huis sturen
51 Godelindeschool Naarden 5 30 Klas naar huis sturen
52 OBS Jan Harmenshof Geldermalsen 8 26 Onbevoegde voor de klas
53 Obs De 9 Wieken Winsum GN 6/7 26 Parttimer komt extra dag terug
54 Franciscus Xaveriusschool Haarlem 1/2 25 Directie of IB-er etc...
55 KBS De Pionier Maarssen 1-2 30 Invaller via detacheringsbureau
56 KBS De Pionier Maarssen 1-2 28 Parttimer komt extra dag terug
57 KBS De Pionier Maarssen 1-2 29 Parttimer komt extra dag terug
58 KBS De Pionier Maarssen 1-2 30 Parttimer komt extra dag terug
59 Schreuder Amsterdam 3 20 Klas verdelen
60 Sint-Petrusschool Diemen 7 30 Gepensioneerde voor de klas
61 Sint-Petrusschool Diemen 7 30 Gepensioneerde voor de klas
62 Vuurvlinder Veenendaal 7 24 Directie of IB-er etc...
63 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 1/2 27 Onbevoegde voor de klas
64 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
65 Obs oldenije Leeuwarden 78 27 Parttimer komt extra dag terug
66 Obs Stap voor Stap Elst 8 34 Directie of IB-er etc...
67 De Zonnewijzer Haarlem gr5 23 Directie of IB-er etc...
68 De Zonnewijzer Haarlem gr3 29 Onbevoegde voor de klas
69 CBS Mecklenburg Enschede 5 19 Klas naar huis sturen
70 Voordeldonk Asten 2/3 25 Onbevoegde voor de klas
71 Voordeldonk Asten 1/2 31 Parttimer komt extra dag terug
72 De Meent Ommeren 1-2 17 Anders of combinatie
73 Willibrordschool Vleuten 5 25 Klas verdelen
74 Jenaplanschool De Sterrenkring Arnhem 3,4,5 29 Directie of IB-er etc...
75 14e Montessorischool Amsterdam onderbouw 23 Invaller via detacheringsbureau
76 De Kring Hellevoetsluis 7 26 Klas naar huis sturen
77 Obs de Compositie Almere 1/2 30 Anders of combinatie
78 De Opslach Franeker 1-2 18 Onbevoegde voor de klas
79 ObsKortland Krimpen AD IJssel groep3/4 26 Klas naar huis sturen
80 De Vuurvogel Amersfoort 1/2 27 Klas naar huis sturen
81 OBS Het Zand Utrecht 8 19 Directie of IB-er etc...
82 OBS Het Zand Utrecht 3 21 Invaller via detacheringsbureau
83 MOP Purmerend 1-2 27 Onbevoegde voor de klas
84 Merula Heenvliet 2 25 Parttimer komt extra dag terug
85 Brede School Lingewaard Arkel 4 30 Parttimer komt extra dag terug
86 De Pijler Rotterdam 5 22 Directie of IB-er etc...
87 De pijler Rotterdam 5 22 Anders of combinatie
88 SBO ‘t Sterrenbos Dieren mba 14 Klas verdelen
89 Het Pluspunt Oud-Beijerland bovenbouw ass-groep 10 Klas verdelen
90 Schuttevaer Hansweert 113 22 Directie of IB-er etc...
91 De Beekvliet Velserbroek 8 30 Anders of combinatie
92 Het Pluspunt Oud-Beijerland bovenbouw ass-groep 10 Klas verdelen
93 Franciscus Xaveriusschool Haarlem 1-2 24 Directie of IB-er etc...
94 IKCZuidKennermerland Haarlem 1/2 8 Klas naar huis sturen
95 De Zuidwester Haarlem 5 25 Gepensioneerde voor de klas
96 IKC ZuidKennermerland Haarlem 3 10 Parttimer komt extra dag terug
97 De Kralingsche school Rotterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
98 Obs Gelderlandschool Den Haag 3 23 Klas naar huis sturen
99 Obs Gelderlandschool Den Haag 6 23 Klas verdelen
100 De Kralingsche school Rotterdam 5 28 Invaller via detacheringsbureau
101 De Kralingsche school Rotterdam 7 28 Directie of IB-er etc...
102 OBS Hagen Doetinchem 3 18 Anders of combinatie
103 Aventurijn Houten 1/2 23 Parttimer komt extra dag terug
104 Noordmansschool Amsterdam 8 24 Klas verdelen
105 Noordmansschool Amsterdam 5 24 Klas naar huis sturen
106 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
107 OBS De Robbedoes Vaals 5 22 Klas verdelen
108 OBS Kortland Krimpen aan den IJssel 1/2 28 Anders of combinatie
109 Obs de poolster Lelystad blauw nt2 15 Klas naar huis sturen
110 Obs de poolster Lelystad rood nt2 14 Klas naar huis sturen
111 Obs de poolster Lelystad 7/8 30 Klas naar huis sturen
112 Obs de poolster Lelystad 5/6 29 Klas naar huis sturen
113 Het Galjoen Den Haag 5 18 Klas verdelen
114 Het Galjoen Den Haag 7 27 Klas naar huis sturen
115 CBS De Fontein Damwâld 4 24 Klas naar huis sturen
116 De Zonheuvel Driebergen 6 30 Anders of combinatie
117 Koningin Wilhelminaschool Overveen 6 22 Directie of IB-er etc...
118 Obs IJplein Amsterdam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
119 Willemspark Den Haag 8 27 Klas verdelen
120 De Korenaer Oss 5 26 Directie of IB-er etc...
121 't Groenland Zuidwolde gr 6/7 20 Parttimer komt extra dag terug
122 Mariaschool Rijswijk 7 16 Klas verdelen
123 De Fontein Damwoude 4 24 Klas naar huis sturen
124 Obs de Achtbaan Moordrecht 7 22 Parttimer komt extra dag terug
125 Obs de Achtbaan Moordrecht 1-2 26 Gepensioneerde voor de klas
126 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
127 sbo Koningin Wilhelmina Amersfoort 5/6 11 Klas naar huis sturen
128 Nassauschool Groningen 1 25 Onbevoegde voor de klas
129 CBS Samen op Weg Hoornaar 8 22 Klas naar huis sturen
130 De Windroos Deventer 3/4 21 Onbevoegde voor de klas
131 CBS De Evenaar Krommenie 3 25 Anders of combinatie
132 Johan friso school Dordrecht 8 24 Klas naar huis sturen
133 Multatulischool Amsterdam 5 22 Invaller via detacheringsbureau
134 Multatulischool Amsterdam 7 22 Onbevoegde voor de klas
135 Multatulischool Amsterdam 8 21 Onbevoegde voor de klas
136 Karel Eykman School Amstelveen 7 29 Klas verdelen
137 Karel Eykmanschool Amstelveen 6 26 Anders of combinatie
138 IKC Het Palet Leeuwarden 1/2 23 Anders of combinatie
139 Anne Frankschool Bleiswijk 5 20 Parttimer komt extra dag terug
140 Anne Frankschook Bleiswijk 1/2 30 Onbevoegde voor de klas
141 Anne Frankschook Bleiswijk 6 23 Klas verdelen
142 Jenaplanschool St.Willibrordus Oude Pekela 345 21 Klas verdelen
143 Jenaplanschool St.Willibrordus Oude Pekela 678 21 Klas verdelen
144 CBS De Wingerd Ridderkerk 1/2 30 Klas verdelen
145 CBS De Wingerd Ridderkerk 8 34 Parttimer komt extra dag terug
146 Hoflandschool Mijdrecht 8 31 Klas naar huis sturen
147 CBS De Wingerd Ridderkerk 4 34 Anders of combinatie
148 SO Mulock Houwer Amersfoort 8 12 Klas naar huis sturen
149 SO Mulock Houwer Amersfoort 7/8 13 Klas naar huis sturen
150 SO Mulock Houwer Amersfoort 7 12 Klas naar huis sturen
151 SO Mulock Houwer Amersfoort 5 12 Klas naar huis sturen
152 Sbo de branding Spijkenisse 6 16 Klas naar huis sturen
153 IKC Van Kampen Vlaardingen 6 22 Onbevoegde voor de klas
154 Obs de Compositie Almere 1/2 30 Anders of combinatie
155 Pcb meester Lalleman Moordrecht 8 33 Klas naar huis sturen
156 Obs De Flint Deventer 4 22 Parttimer komt extra dag terug
157 De Malelande Amersfoort 8 24 Klas naar huis sturen
158 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
159 Obs De Flierefluiter Almere 5 25 Anders of combinatie
160 IKC Sint Michaelschool Harlingen 7 25 Directie of IB-er etc...
161 IKC Sint Michaelschool Harlingen 6 24 Onbevoegde voor de klas
162 Montessori kindcentrum de Plotter Zutphen 3/4/5 29 Klas verdelen
163 Mgr bekkers Amsterdam 1-2 25 Invaller via detacheringsbureau
164 Mgr bekkers Amsterdam 7 17 Klas verdelen
165 De Plakkenberg Silvolde 5/6 22 Directie of IB-er etc...
166 De Plakkenberg Silvolde 4 27 Directie of IB-er etc...
167 De Plakkenberg Silvolde 1/2 27 Parttimer komt extra dag terug
168 Montessorischool Floriande Hoofddorp 1-2 27 Klas naar huis sturen
169 Ichthus Zeist 6b 20 Klas naar huis sturen
170 De Rode Schouw Halsteren 7/8 14 Onbevoegde voor de klas
171 Cbs Eben Haëzer Polsbroek 5/6 24 Anders of combinatie
172 ods de Vuurvogel Spijkenisse 4 32 Anders of combinatie
173 De Paperclip Heerhugowaard 6 31 Anders of combinatie
174 Cbs de MarsWeijde Hardenberg 1 23 Invaller via detacheringsbureau
175 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 6 27 Parttimer komt extra dag terug
176 Kindcentrum Theo Thijssen Assen 1/2 22 Onbevoegde voor de klas
177 ICBS De Oceaan Assendelft 6/7 32 Parttimer komt extra dag terug
178 De Tweemaster Huizen 1/2 24 Directie of IB-er etc...
179 Obs ‘t Koppel Nieuw-Weerdinge 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
180 De Tweemaster Huizen 7/8 29 Anders of combinatie
181 2eMontessorischool Huizen 7-8 27 Klas naar huis sturen
182 De Klimboom De Rips 1/2 27 Anders of combinatie
183 De Veenvlinder Spijkenisse 7 20 Onbevoegde voor de klas
184 Mariaschool Eemnes 3 21 Onbevoegde voor de klas
185 De Veenvlinder Spijkenisse 6 19 Klas naar huis sturen
186 CBS Tamarinde Zaandam 1/2 24 Anders of combinatie
187 De Brug Akersloot 8 29 Klas naar huis sturen
188 De Burijn Alkmaar 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
189 SO Olivijn Almere bovenmidden 6 Anders of combinatie
190 SO Olivijn Almere middenbouw 8 Parttimer komt extra dag terug
191 De Hertog van Gelre Apeldoorn 1/2 29 Parttimer komt extra dag terug
192 Daltonschool Aldoende Amsterdam 7 27 Klas naar huis sturen
193 Daltonschool Aldoende Amsterdam 6 25 Onbevoegde voor de klas
194 CBS de Vuurvlinder Sneek 4b 26 Klas naar huis sturen
195 CBS de Vuurvlinder Sneek 4a 24 Klas naar huis sturen
196 De Cirkel Haarlem 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
197 De Cirkel Haarlem 5 26 Onbevoegde voor de klas
198 Vrijeschool De Es Assen 5 24 Anders of combinatie
199 GBS de Wissel Utrecht 7 25 Klas naar huis sturen
200 Weidevogels purmerend 1/2 25 Klas naar huis sturen
201 GBS de Wissel Utrecht 5 26 Klas naar huis sturen
202 Joannes XXIII Utrecht 6 23 Klas naar huis sturen
203 obs De Blokstoeke Westerhaar- Vriezenveensewijk 3/4 24 Klas verdelen
204 de Plakkenberg Silvolde 5/6 24 Anders of combinatie
205 sbo De Wissel Hoorn 8 17 Klas naar huis sturen
206 OBS de Blokstoeke Westerhaar-Vriezenveensewijk groep1/2 20 Directie of IB-er etc...
207 sbo De Wissel Hoorn 6 17 Klas naar huis sturen
208 sbo De Wissel Hoorn 7 17 Klas naar huis sturen
209 IKC Franciscus Leeuwarden 6 24 Directie of IB-er etc...
210 Pniëlschool Rotterdam 6 24 Klas naar huis sturen
211 Obs de Piramide Amsterdam 3 22 Klas naar huis sturen
212 Obs de Piramide Amsterdam 4 13 Directie of IB-er etc...
213 Antoon van Dijkschool Helmond uitstroom 3 16 Klas naar huis sturen
214 Obs de Piramide Amsterdam 1/2 26 Klas verdelen
215 De Meerbrug Zwanenburg 1-2 18 Anders of combinatie
216 OBS De Rietpluim Nuenen 1-2 30 Parttimer komt extra dag terug
217 De buitenschool Haren middenbouw 15 Onbevoegde voor de klas
218 De Piramide Amsterdam 4 13 Directie of IB-er etc...
219 De Piramide Amsterdam 3 22 Klas naar huis sturen
220 't Groenland Zuidwolde 5 12 Klas naar huis sturen
221 OBS de Windhoek Terheijden 5-6 12 Klas verdelen
222 Heilig Hartschool Lemelerveld 5 24 Onbevoegde voor de klas
223 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 27 Klas verdelen
224 Heilig Hartschool Lemelerveld 1 16 Klas verdelen
225 CB de Bron Nieuw Amsterdam 8 26 Klas verdelen
226 de Triangel Amstelveen 1/2e 27 Parttimer komt extra dag terug
227 De Schalmei Tzummarum 3,4,5 19 Parttimer komt extra dag terug
228 St. Michiel Schalkwijk 5 20 Anders of combinatie
229 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 1/2 26 Klas naar huis sturen
230 Jenaplan Wittevrouwen. Utrecht. 5/6 28 Parttimer komt extra dag terug
231 De Brandaris Hoofddorp 1/2 18 Onbevoegde voor de klas
232 OBS De Beijumkorf Groningen 4/5 23 Parttimer komt extra dag terug
233 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 3/4 29 Invaller via detacheringsbureau
234 OBS De Beijumkorf Groningen 3 26 Parttimer komt extra dag terug
235 De Brandaris Hoofddorp 8 24 Onbevoegde voor de klas
236 Jenaplan Wittevrouwen Utrecht 5/6 28 Klas verdelen
237 Sint Jozefschool Amsterdam 3 28 Gepensioneerde voor de klas
238 De brandaris Hoofddorp 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
239 Sbo de Bombardon Almere 4-5 13 Anders of combinatie
240 Sint Jozefschool Amsterdam 4b 30 Klas verdelen
241 SBO de Bombardon Almere 1-2 6 Onbevoegde voor de klas
242 De Kievit Maartensdijk 5/6 18 Klas verdelen
243 Gdt Oegstgeest 1/2 25 Parttimer komt extra dag terug
244 De wereldburger Amsterdan 1/2 21 Klas naar huis sturen
245 OBS de Beijumkorf Groningen 1/2 29 Klas naar huis sturen
246 OBS de Beijumkorf Groningen 1/2 28 Klas naar huis sturen
247 De triangel Amstelveen 1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
248 De Triangel Amstelveen 3 25 Klas verdelen
249 De Zonewijzer Amersfoort 1/2 27 Klas naar huis sturen
250 Mulock Houwer Amersfoort 6 12 Klas naar huis sturen
251 de Wijde Wereld Haarlem 3-4-5 30 Klas naar huis sturen
252 Marcusschool Utrecht 3 16 Klas naar huis sturen
253 de Wijde Wereld Haarlem 6-7-8 26 Klas naar huis sturen
254 Marcusschool Utrecht 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
255 De Touwladder Zoetermeer 4 24 Klas verdelen
256 Noorderbreedte Diemen 2x 8 55 Klas naar huis sturen
257 Kristalla Emmen 6,7,8 29 Klas naar huis sturen
258 Cbs Het Lichtpunt Rhoon 8 26 Klas naar huis sturen
259 De Graankorrel Kudelstaart 1 11 Anders of combinatie
260 De Windhoek almelo 2 25 Klas naar huis sturen
261 De Windhoek Almelo 6 30 Anders of combinatie
262 Koningin Emmaschool Zwolle 5b/6b 29 Parttimer komt extra dag terug
263 Koningin Emmaschool Zwolle 4b 26 Klas verdelen
264 Koningin Emmaschool Zwolle 3a 25 Klas naar huis sturen
265 Koningin Emmaschool Zwolle 6a 29 Klas naar huis sturen
266 CBS De Graankorrel Kudelstaart 1 15 Onbevoegde voor de klas
267 OBS de Wereld Wageningen 3/4 29 Klas naar huis sturen
268 Montessorischool Boven 't IJ Amsterdam 3/4/5 26 Klas verdelen
269 Kindcentrum de Vuurvogel Assen 6,7,8 20 Klas naar huis sturen
270 SBO De Kristal Maarssen 4/5 14 Klas naar huis sturen
271 de Schakel Amsterdam 5a 22 Invaller via detacheringsbureau
272 OBS De Burght Amsterdam 5 26 Directie of IB-er etc...
273 de Schakel Amsterdam 1c/2c 26 Onbevoegde voor de klas
274 de Schakel Amsterdam 6a 29 Onbevoegde voor de klas
275 obs Het Kompas Beverwijk 4 25 Klas verdelen
276 obs Twekkelerveld Enschede 7 17 Onbevoegde voor de klas
277 De Oversteek Nijmegen 4 30 Anders of combinatie
278 De Korenaar Helmond 3/4 19 Directie of IB-er etc...
279 De Korenaar Helmond 6 28 Anders of combinatie
280 A.Bekemaschool Duivendrecht 7 28 Directie of IB-er etc...
281 Kristalla Emmen 6,7,8 29 Klas naar huis sturen
282 St.Alexanderschool Bennekom 8 30 Klas naar huis sturen
283 de Brug VSO Rotterdam 5-6 8 Onbevoegde voor de klas
284 de Brug VSO Rotterdam 5-6 10 Parttimer komt extra dag terug
285 de Brug VSO Rotterdam vso 1-2 8 Directie of IB-er etc...
286 Boulevard410 Amersfoort 8 17 Anders of combinatie
287 Boulevard410 Amersfoort 6 17 Parttimer komt extra dag terug
288 kbs Het Kristal Almere 5 30 Anders of combinatie
289 Obs de Woldstroom Meppel 6,7,8 29 Anders of combinatie
290 obs de Achtbaan Almere 8 22 Klas verdelen
291 Silvester Bernadette Helmond 8 26 Klas verdelen
292 BS Silvester-Bernadette Helmond 1 25 Anders of combinatie
293 Silvester-Bernadette Helmond 2 27 Parttimer komt extra dag terug
294 Bs. Pater van der Geld Waalwijk 2 19 Klas verdelen
295 Notenkraker Amsterdam 1-2 28 Onbevoegde voor de klas
296 de Bazaar Rijswijk 3/4 18 Directie of IB-er etc...
297 Kbs Petrus en Paulus Breda 5 26 Klas verdelen
298 Kbs Petrus en Paulus Breda 1/2 20 Parttimer komt extra dag terug
299 Nutsbasisschool Burgst Breda 1-2 27 Parttimer komt extra dag terug
300 Kbs Petrus en Paulus Breda 4 26 Onbevoegde voor de klas
301 De Contrabas Capelle aan den IJssel 1/2 25 Gepensioneerde voor de klas
302 De Contrabas Capelle aan den IJssel 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
303 Julianaschool Ederveen 1/2 25 Gepensioneerde voor de klas
304 Julianaschool Ederveen 3 24 Anders of combinatie
305 Julianaschool Ederveen 7 18 Directie of IB-er etc...
306 de Zonnewijzer Heerhugowaard 6/7/8 25 Klas verdelen
307 De ruimte Son en Breugel 1-2 28 Klas verdelen
308 Pniëlschool Rotterdam prismac 13 Parttimer komt extra dag terug
309 Pniëlschool Rotterdam 1/2e 21 Onbevoegde voor de klas
310 OBS De Albatros Almere 4 25 Onbevoegde voor de klas
311 De Pniëlschool Rotterdam 6 25 Klas naar huis sturen
312 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam leerlab 8 Anders of combinatie
313 Pieter Jelles Troelstraschool Amsterdam 6 22 Invaller via detacheringsbureau
314 Pieter Jelles troelstraschool Amsterdam 1/2 23 Onbevoegde voor de klas
315 Antoniusschool Barneveld 4-5 28 Klas naar huis sturen
316 Pieter Jelles troelstraschool Amsterdam 8 23 Anders of combinatie
317 Montessorischool Steigereiland Amsterdam 6/7/8 28 Klas verdelen
318 De Bonkelaar Amsterdam 6 25 Klas naar huis sturen
319 obs Driespan Harkstede 3,4 22 Klas naar huis sturen
320 De Paradijsvogel Den Haag 7 29 Anders of combinatie
321 De Paradijsvogel Den Haag 1/2 28 Directie of IB-er etc...
322 KC DGW Rosmalen 6 25 Parttimer komt extra dag terug
323 Kentalis Signis Amsterdam 6/8 14 Onbevoegde voor de klas
324 Catharinaschool Amsterdam 5 16 Klas verdelen
325 De Korenaer Oss 8 22 Gepensioneerde voor de klas
326 Hoeveschool Amersfoort middenbouw 14 Klas naar huis sturen
327 De Clipper Rotterdam 7-8 24 Directie of IB-er etc...
328 De Clipper Rotterdam 1-2 23 Klas naar huis sturen
329 De malelande Amersfoort 5 24 Anders of combinatie
330 De malelande Amersfoort 1/2 30 Klas naar huis sturen
331 De Malelande Amersfoort 1/2 30 Klas naar huis sturen
332 RKBS Vredeburg Hoofddorp 3 31 Parttimer komt extra dag terug
333 CBS De Wieken Ten Post 3 t/m 8 48 Onbevoegde voor de klas
334 RKBS Vredeburg Hoofddorp 1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
335 CNS-bassischool De Vuursteen Ede 5 28 Klas naar huis sturen
336 Daltonschool De Meer Amsterdam 4 25 Klas verdelen
337 Montessorischool Castricum Castricum 6-7-8 31 Klas verdelen
338 SJS De Ark Heemskerk groen (3-4-5) 21 Anders of combinatie
339 De Tamboerijn Amsterdam 4 19 Onbevoegde voor de klas
340 Katholieke Jenaplan Basisschool De Korf Apeldoorn 6-7-8 33 Klas naar huis sturen
341 Rehoboth Kootwijkerbroek 5 26 Klas naar huis sturen
342 SBO de Tender Enschede 7 15 Klas verdelen
343 SBO de Tender Enschede 6 14 Klas verdelen
344 Dongeschool Amsterdam 5 27 Klas verdelen
345 De Dapper Amsterdam 3 19 Anders of combinatie
346 KC Het Krijt Assen 6 20 Parttimer komt extra dag terug
347 De Dapper Amsterdam 7 20 Anders of combinatie
348 De Dapper Amsterdam 1/2a 21 Klas naar huis sturen
349 Nicolaasschool Zandvoort 5/6 36 Klas verdelen
350 Montessori Schiedam Schiedam onderbouw1/2 25 Onbevoegde voor de klas
351 De Lunetten Heemskerk 7 32 Directie of IB-er etc...
352 De Zonnewijzer Haarlem 3 29 Onbevoegde voor de klas
353 De Carrousel Gouda 3/4 28 Klas naar huis sturen
354 KBS De Vlieger 3 Zwolle 1/2 24 Klas naar huis sturen
355 KBS De Vlieger 3 Zwolle 1/2 23 Klas naar huis sturen
356 Samenspel Amsterdam ZO 5 25 Directie of IB-er etc...
357 Valentijnschool Amsterdam 1-2 16 Directie of IB-er etc...
358 Samenspel Amsterdam ZO 6 26 Onbevoegde voor de klas
359 Basisschool Oostelijke Eilanden Amsterdam 1/2a 25 Klas naar huis sturen
360 Samenspel Amsterdam ZO 6 26 Klas naar huis sturen
361 Basisschool Oostelijke Eilanden Amsterdam 7 25 Anders of combinatie
362 Hoflandschool Mijdrecht 1/2 22 Parttimer komt extra dag terug
363 Basisschool Oostelijke Eilanden Amsterdam 4 22 Onbevoegde voor de klas
364 Basisschool Oostelijke Eilanden Amsterdam 5 21 Invaller via detacheringsbureau
365 't Groenland Zuidwolde 8 17 Klas verdelen
366 Ayundo Assendelft 4/5 27 Klas naar huis sturen
367 Reigerlaan Eindhoven 3 30 Invaller via detacheringsbureau
368 VSO Het Brederocollege Breda 1e jaars 13 Klas verdelen
369 rk Spoorbuurtschool Anna Paulowna 1-2a 20 Parttimer komt extra dag terug
370 De Vuurtoren IJmuiden 7/8 19 Klas naar huis sturen
371 De Vuurtoren IJmuiden 5/6 22 Klas naar huis sturen
372 Rk Spoorbuurtschool Anna Paulowna 1-2 b 22 Anders of combinatie
373 De Odyssee Amsterdam 6 28 Klas naar huis sturen
374 OBS De Wilgenhoek Hank 1/2 20 Onbevoegde voor de klas
375 Clausschool Tiel 1 27 Klas naar huis sturen
376 obs Kompas Veghel 1/2 15 Onbevoegde voor de klas
377 OBS Oostenbrink Hollandscheveld 4 21 Gepensioneerde voor de klas
378 obs de Westhoek Ouddorp 4 18 Anders of combinatie
379 Obs de Octopus Eenrum 8 20 Klas naar huis sturen
380 odab Westerschool Wildervank 5 20 Onbevoegde voor de klas
381 Obs de Sterrenborgh Enschede 5 24 Parttimer komt extra dag terug
382 De Boemerang Huissen 7-8 24 Anders of combinatie
383 De Boemerang Huissen 1-2 26 Directie of IB-er etc...
384 Dr.H.Bavinckschiol Spakenburg 5/6 29 Onbevoegde voor de klas
385 OBS Trinoom Wijchen 7 27 Parttimer komt extra dag terug
386 Het Open Venster Rotterdam 1 20 Klas naar huis sturen
387 OBS De Tweemaster Hoogezand 5 11 Klas naar huis sturen
388 Achtsprong Amsterdam 5/6 22 Klas verdelen
389 Achtsprong Amsterdam 1/2 18 Invaller via detacheringsbureau
390 Obs de Riemsloot Appelscha 1 16 Klas naar huis sturen
391 De Wadden-Molenwijk Haarlem groep6 22 Klas naar huis sturen
392 t Schrijverke Zoetermeer 4 26 Directie of IB-er etc...
393 Cypressenhof Middelburg 6 28 Onbevoegde voor de klas
394 Carolusschool Den Haag 3 21 Onbevoegde voor de klas
395 Prins Willen Alexander-locatie Beekenstein Amersfoort 1/2 26 Klas naar huis sturen
396 Pcb meester Lalleman Moordrecht 8 33 Klas naar huis sturen
397 Cbs Het Talent Den Hoorn ZH 7 29 Anders of combinatie
398 De Caleidoscoop Gelderland 6 23 Klas naar huis sturen
399 Cbs op dreef Bruinisse 3 20 Parttimer komt extra dag terug
400 OBS De Oversteek Nijmegen 1-2 29 Parttimer komt extra dag terug
401 OBS De Oversteek Nijmegen 1-2 26 Anders of combinatie
402 Montessorischool Muziekwijk Almere 3/4/5 29 Klas naar huis sturen
403 Neptunus Amsterdam 8 26 Klas verdelen
404 Cbs De Linde Laag Zuthem 4/5/6 20 Directie of IB-er etc...
405 Lispeltuut Lelystad 0-1-2 27 Directie of IB-er etc...
406 OBS De Zevensprong Rijsenhout 1/2 21 Parttimer komt extra dag terug
407 't Groenland Zuidwolde 8 17 Klas verdelen
408 De Visserschool Amsterdam 3 24 Klas naar huis sturen
409 De Visserschool Amsterdam 3 25 Klas naar huis sturen
410 Kindcentrum het bAken Harlingen 7 15 Klas naar huis sturen
411 St. Antonius Mariënheem groepen 1 en 2 26 Invaller via detacheringsbureau
412 De Fontein Burgthof Barneveld 7 22 Klas naar huis sturen
413 Weremere Wormer groep5 30 Klas naar huis sturen
414 Oranje Nassauschool Geldermalsen 5 28 Klas naar huis sturen
415 De Morgenster Amsterdam 1/2 13 Klas naar huis sturen
416 De Zilvermaan Bloemstede Maarssen 1/2 19 Onbevoegde voor de klas
417 De trompetvogel Nieuwegein 5a 19 Parttimer komt extra dag terug
418 De Flierefluiter Hoorn 1,2 17 Klas naar huis sturen
419 De Flierefluiter Hoorn 6,7,8 22 Directie of IB-er etc...
420 obs de schuthoek Hoogeveen 7b 21 Anders of combinatie
421 obs de schuthoek Hoogeveen 3a 23 Klas naar huis sturen
422 Fontein Houten 9 26 Directie of IB-er etc...
423 De Fontein Houten 8 24 Klas naar huis sturen
424 OBS Jules Verne Alkmaar 8 24 Parttimer komt extra dag terug
425 Het Podium Amsterdam 7 24 Klas naar huis sturen
426 De Pikeloer Wiuwert 1-2 6 Klas naar huis sturen
427 KC De Kloostertuin Assen 7/8 25 Klas naar huis sturen
428 Springplank Rumpt 5/6 25 Parttimer komt extra dag terug
429 Leonardo da Vincischool Amsterdam 1/2 30 Onbevoegde voor de klas
430 De Gouden Emmer Heino 1-2 22 Klas naar huis sturen
431 De Sterrenwachter Alkmaar 4 27 Parttimer komt extra dag terug
432 Paus Johannesschool Sint Pancras 7/8 24 Klas naar huis sturen
433 OBS de Donge Amsterdam 5 27 Klas verdelen
434 ODBS Pieterskerkhof Utrecht 3 30 Onbevoegde voor de klas
435 ODBS Pieterskerkhof utrecht 1/ 2 25 Onbevoegde voor de klas
436 Godelindeschool Naarden 5 30 Klas verdelen
437 ODBS Pieterskerkhof utrecht 3 30 Onbevoegde voor de klas
438 Koningin Julianaschool Nieuwegein 8 26 Parttimer komt extra dag terug
439 OBS DE BUSSEL Blokker 6/7 29 Onbevoegde voor de klas
440 Basisschool De Regenboog Reeuwijk 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
441 De Bombardon Almere 6-7 15 Parttimer komt extra dag terug
442 De Triangel Amstelveen 5 25 Klas verdelen
443 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 4 19 Anders of combinatie
444 De Savornin Lohmanschool Rotterdam 1 19 Parttimer komt extra dag terug
445 De Driemaster Hoek van Holland 6 20 Onbevoegde voor de klas
446 Loep schiedam 7/8 29 Klas naar huis sturen
447 CNS Zomerland Stellendam 1-2 25 Klas naar huis sturen
448 De Meridiaan Dordrecht 1/2 28 Anders of combinatie
449 CBS De Rank Tijnje 3/ 4 17 Klas naar huis sturen
450 Daltonschool De Meer Amsterdam 1-2 28 Parttimer komt extra dag terug
451 PCB Meester Lalleman Moordrecht 3 28 Klas naar huis sturen
452 OBS De Gielguorde Mantgum 2 15 Klas naar huis sturen
453 Koningin Julianaschool Nieuwegein 1/2 en 6 56 Gepensioneerde voor de klas
454 GBS de Wegwijzer Hilversum 7/8 30 Onbevoegde voor de klas
455 Het Kompas Nieuwkuijk 3 28 Anders of combinatie
456 Het Kompas Nieuwkuijk 4 23 Parttimer komt extra dag terug
457 CBS Avonturijn Hilversum 1/2 26 Parttimer komt extra dag terug
458 CBS Avonturijn Hilversum 1/2 25 Onbevoegde voor de klas
459 CBS Joris de Witte Oegstgeest 7 33 Directie of IB-er etc...
460 sbo Koningin Wilhelmina Amersfoort uilen (5/6) 7 Parttimer komt extra dag terug
461 Prinses Beatrixschool Heemstede 3 30 Gepensioneerde voor de klas
462 Prinses Beatrixschool Heemstede 4 28 Parttimer komt extra dag terug
463 Prinses Beatrixschool Heemstede 3 30 Anders of combinatie
464 Prinses Beatrixschool Heemstede 8 23 Parttimer komt extra dag terug
465 Prinses Beatrixschool Heemstede 1-2 29 Onbevoegde voor de klas
466 OBS De Barchschole Barchem 7-8 45 Anders of combinatie
467 Het Koggeschip Medemblik 4/5 24 Anders of combinatie
468 De wissel Hoorn 4 13 Directie of IB-er etc...
469 De Flierefluiter Hoorn 6,7,8 22 Onbevoegde voor de klas
470 OBS Trinoom Wijchen 5 31 Parttimer komt extra dag terug
471 OBS Trinoom Wijchen 6 28 Directie of IB-er etc...
472 ABBS Het Podium Amsterdam 1/2 20 Klas verdelen
Donderdag 8 februari 2018
1 Obs De 9 Wieken Winsum 6/7 26 Parttimer komt extra dag terug
2 Prs. Julianaschool 's Heerenbroek 1/2 26 Onbevoegde voor de klas
3 de Achtbaan Almere 6 21 Klas verdelen
4 Obs de cirkel Haarlem 1/2 c 25 Onbevoegde voor de klas
5 O.b.s. Twekkelerveld Enschede 4 24 Parttimer komt extra dag terug
6 KC Het Bossche Broek 's-Hertogenbosch 5 25 Anders of combinatie
7 OBS Aremberg Zwartsluis 5 19 Klas verdelen
8 Jozefschool Muiden 1/2 24 Gepensioneerde voor de klas
9 Gereformeerde basisschool De Bron Barneveld 0/1 24 Klas naar huis sturen
10 Obs de Stapsteen Bleskensgraaf 5-6 26 Onbevoegde voor de klas
11 montessorischool de regenboog Amsterdam 3-5 29 Directie of IB-er etc...
12 Oranje Nassauschool Badhoevedorp 1/2 28 Onbevoegde voor de klas
13 Basisschool Tweelingen Eindhoven 1/2 18 Directie of IB-er etc...
14 Het Sterrenpalet Eibergen 7 24 Onbevoegde voor de klas
15 't Kampke Lattrop 4-5-6 29 Parttimer komt extra dag terug
16 obs Apollo Hoogeveen 1/2 22 Invaller via detacheringsbureau
17 De Boomgaard Amsterdam 4 26 Klas verdelen
18 KBS De Kring Lelystad 8 22 Onbevoegde voor de klas
19 Ericaschool Rhenen Rhenen 1 15 Onbevoegde voor de klas
20 Ericaschool Rhenen Rhenen 1/2 28 Parttimer komt extra dag terug
21 1ste Montessorischool de Wielwaal Amsterdam 1/2 22 Klas verdelen
22 Kameleon Doorn 5/6 28 Invaller via detacheringsbureau
23 obs Vinckhuysen West-Graftdijk 3-4 15 Onbevoegde voor de klas
24 De Triangel emmeloord 8 23 Anders of combinatie
25 obs De Viermaster Papendrecht 3 27 Anders of combinatie
26 OBS de Gouwzee Monnickendam 1-2 25 Anders of combinatie
27 obs heuvellaan apeldoorn groep1/2 29 Parttimer komt extra dag terug
28 Panta Rhei Almere 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
29 Panta Rhei Almere 1-2 26 Onbevoegde voor de klas
30 CBS De Mandebrink Appelscha 4 19 Onbevoegde voor de klas
31 OBS de Hoef-Hugo Waalwijk 3/4 24 Onbevoegde voor de klas
32 OBS de Oleander Stadskanaal 3 11 Directie of IB-er etc...
33 Locatie Hesselanden Emmen 4/5 18 Parttimer komt extra dag terug
34 Locatie Hesselanden Emmen 1/2 21 Klas verdelen
35 Cbs de Schalmei Haulerwijk 1-2 16 Klas verdelen
36 Kerkuil Limmen 3b 27 Directie of IB-er etc...
37 De Arcade Leiden 4 31 Gepensioneerde voor de klas
38 CBS Meester S Wijbrandischool Oudehorne 5 en 6 27 Parttimer komt extra dag terug
39 Obs De Klimop Amsterdam 4 21 Directie of IB-er etc...
40 Dr, theun de Vriesskoalle Feanwâlden 4/5 29 Anders of combinatie
41 Vondelschool Bussum 5 26 Klas verdelen
42 de Telgenborch Almelo 3/4/5 26 Onbevoegde voor de klas
43 IKC NoordRijk Amsterdam 1/2 28 Klas naar huis sturen
44 IKC NoordRijk Amsterdam 6/7 25 Klas naar huis sturen
45 CBS De Welle Burdaard 1 en 2 25 Parttimer komt extra dag terug
46 OBS de Kosmos Apeldoorn 7/8 30 Parttimer komt extra dag terug
47 OBS de Kosmos Apeldoorn 6/7 30 Klas naar huis sturen
48 CBS De Regenboog Ridderkerk 7 33 Onbevoegde voor de klas
49 Montessorischool Floriande Hoofddorp 6-7-8 26 Klas verdelen
50 Sbo Delta winschoten kleutergroep 16 Onbevoegde voor de klas
51 De wegwijzer Vianen 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
52 Bs De Krabbenkooi Bergen op Zoom 6a-8a 22 Klas verdelen
53 SO Kleurryk Drachten blg 8 Onbevoegde voor de klas
54 CBS Op de Zandtange Mussel 4 17 Parttimer komt extra dag terug
55 It wraldfinster Heeg 8 18 Onbevoegde voor de klas
56 Obs De Ynset Rottum 1-2 18 Parttimer komt extra dag terug
57 OBS Widerode Wierden 0/1 29 Anders of combinatie
58 Het Parelhof Purmerend 4 31 Onbevoegde voor de klas
59 Franciscus Xaveriusschool Haarlem 1/2 25 Anders of combinatie
60 Vuurvlinder Veenendaal 7 25 Klas naar huis sturen
61 Gbs de Planthof Emmeloord 4,5,6 40 Onbevoegde voor de klas
62 Maranathaschool Nieuwkoop 4-5 23 Klas verdelen
63 Obs Kortland Krimpen aan den IJssel 8 29 Invaller via detacheringsbureau
64 Obs Stap voor Stap Elst 7 30 Directie of IB-er etc...
65 CBS Mecklenburg Enschede 5 19 Anders of combinatie
66 Voordeldonk Asten 1/2 31 Directie of IB-er etc...
67 Griftschool Woudenberg 8 26 Parttimer komt extra dag terug
68 de Willibrordschool Vleuten 5 25 Anders of combinatie
69 Jenaplanschool De Sterrenkring Arnhem 3,4,5 29 Klas verdelen
70 14e Montessorischool Amsterdam bovenbouw 29 Klas naar huis sturen
71 14e Montessorischool Amsterdam bovenbouw 29 Klas naar huis sturen
72 14e Montessorischool Amsterdam bovenbouw 29 Klas naar huis sturen
73 14e Montessorischool Amsterdam middenbouw 28 Klas naar huis sturen
74 De Pijler Rotterdam 5 22 Parttimer komt extra dag terug
75 Cns de wingerd Bennekom 4/5 29 Klas naar huis sturen
76 Het Roessink Deventer 3 18 Parttimer komt extra dag terug
77 De Beekvliet Velserbroek 8 30 Parttimer komt extra dag terug
78 Het Pluspunt Oud-Beijerland gymles gehele school 100 Anders of combinatie
79 Jenaplanschool ST. Franciscus Nunspeet 6/7/8 herten 23 Klas naar huis sturen
80 De Kas Gouda 1/2 18 Parttimer komt extra dag terug
81 De Zuidwester Haarlem 5 25 Gepensioneerde voor de klas
82 De Kralingsche school Rotterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
83 De Kralingsche school Rotterdam 8 28 Onbevoegde voor de klas
84 De Vuurtoren Zoetermeer bovenbouw sbo 16 Klas naar huis sturen
85 SBO De Welle Almelo groep5/6 15 Gepensioneerde voor de klas
86 Adalbertusschool Spaarndam 1-2 24 Klas verdelen
87 Noordmansschool Amsterdam 8 24 Klas verdelen
88 Piramide Deurne 8 30 Klas verdelen
89 Piramide Deurne 8 30 Directie of IB-er etc...
90 Noordmansschool Amsterdam 5 24 Klas naar huis sturen
91 OBS Rhoon - Locatie Portland Rhoon 3 20 Klas verdelen
92 Koningin Wilhelminaschool Overveen 1-2a 27 Parttimer komt extra dag terug
93 Koningin Wilhelminaschool Overveen 6 22 Directie of IB-er etc...
94 SBO de Watergeus Lelystad 3, 5, 6, 8 64 Klas naar huis sturen
95 De Horizon Bedum 4 18 Klas naar huis sturen
96 Rk bs De Horizon Ens 7 22 Parttimer komt extra dag terug
97 Sint Nicolaasschool Haren GN 4 29 Onbevoegde voor de klas
98 Johan friso school Dordrecht 8 24 Klas naar huis sturen
99 CBS De Wingerd Ridderkerk 4 24 Invaller via detacheringsbureau
100 Obs De Flierefluiter Almere 7-8 28 Onbevoegde voor de klas
101 Rkbs de Vlieberg Den Helder 2 17 Parttimer komt extra dag terug
102 Otterkolken Heemskerk 6 25 Onbevoegde voor de klas
103 obs De Vuurvlinder Appingedam 5/6 20 Anders of combinatie
104 obs De Vuurvlinder Appingedam 1/2 27 Anders of combinatie
105 Obs de Triangel Rotterdam 3 25 Klas verdelen
106 De Klimboom De Rips 1/2 27 Anders of combinatie
107 De Veenvlinder Spijkenisse 7 20 Onbevoegde voor de klas
108 CBS Tamarinde Zaandam 1/2 24 Onbevoegde voor de klas
109 De Cirkel Haarlem 3 26 Onbevoegde voor de klas
110 Vrije School De Es Assen 5 24 Anders of combinatie
111 Mr. Groen van Prinstererschool Bunschoten 3 32 Onbevoegde voor de klas
112 OBS de Blokstoeke Westerhaar Vriezenveensewijk 1/2 20 Directie of IB-er etc...
113 sbo De Wissel Hoorn 7 17 Klas naar huis sturen
114 Vroonestein Nieuwegein 7 25 Directie of IB-er etc...
115 De Meerbrug Zwanenburg 1-2 18 Parttimer komt extra dag terug
116 15e montessorischool van Maas en Waal Amsterdam bba 26 Klas verdelen
117 De Ceder Hoorn 1/2 24 Klas naar huis sturen
118 OBS de Windhoek Terheijden 7-8 11 Klas verdelen
119 Sint Jozefschool Amsterdam 3 28 Gepensioneerde voor de klas
120 De Fontein Rotterdam 1 20 Anders of combinatie
121 De triangel Amstelveen groepb1-2 26 Parttimer komt extra dag terug
122 OBS Heuvellaan Apeldoorn 1/2 30 Parttimer komt extra dag terug
123 Kristalla Emmen 6,7,8 29 Klas naar huis sturen
124 Koningin Emmaschool Zwolle 3a 25 Directie of IB-er etc...

Er worden maximaal 2000 registraties getoond. Er zijn er meer!
Download alle gegevens (.csv)

Uw klas doorgeven?

Wanneer speelde dit?
formaat: dd-mm-jjjj
Wat is de naam van de school?
In welke plaats?
Om welke groep gaat het?
Aantal leerlingen in die groep?
Hoe is het 'opgelost'?
Wat is uw emailadres?
Voor mogelijkheid verwijderen registratie

Over deze website
Naar aanleiding van wat tweets op 26 januari is deze website in het leven geroepen.
Puur om een overzicht te krijgen van scholen waar geen leerkracht staat door het #lerarentekort!
Mocht u vragen hebben of een verkeerde melding hebben gemaakt: mail mij even.

* In deze telling zijn leerlingen die een parttime-leerkracht die extra komt werken én kinderen die een bevoegde leerkracht krijgen via een detacheringsbureau al niet meegeteld.